خرید ارزان در بانکوک | خرید لاکچری در بانکوک | بازار پتونم بانکوک | خرید سوغاتی در بانکوک | خرید سوغاتی در تایلند |فروشکاه های برند در بانکوک


با
نکوک شهری بزرگ و پر جنب و جوش در تایلند می باشد که از توریست پذیرترین شهرهای دنیا محسوب می گردد. وجود معابد شگفت انگیز، بازارهای خیابانی و محلی، مراکز خرید لوکس و مدرن، بازارهای شبانه و بازاهای شناور روی آب و … از یک طرف و وجود جاذبه های گردشگری و تفریحی مختلف نظیر اماکن دیدنی متعدد، مراکز تفریحی و سرگرمی، غذاهای محلی خوشمزه و … از طرفی دیگر موجب شده است تا سالانه گردشگران زیادی از اقصی نقاط دنیا و خصوصا ایران، به بانکوک سفر نمایند. بانکوک با دارا بودن مناطق و محله های مختلف، مکانی نسبتا گیج کننده برای مسافرانی است که برای اولین بار از تور بانکوک تایلند استفاده می کنند. سوال متداول در این مواقع اینستکه به راستی ” بهترین منطقه بانکوک برای اقامت در هتل کدام است؟ “. انتخاب یک محل اشتباه برای اقامت میتواند فرصت لذت بردن از سفری آرامش بخش را از شما بگیرید و در تمام مدت سفر از این انتخاب اشتباه ناراحت باشید. در این مطلب سعی شده است که با این دیدگاه، مناطق مختلف بانکوک تایلند معرفی گردد و خلاصه ای راجع به نکات مثبت و منفی آنها توضیح داده شود. چنانچه قصد سفر به بانکوک و استفاده از تور تایلند را دارید، این مطلب را حتما مطالعه بفرمایید.
بازار پتونم بانکوک، یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند برای خرید انتخاب کنید. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این مرکز خرید آشنا خواهیم کرد.

زمانی که به تور تایلند سفر می کنید گرفتن سوغات یکی از هدف های اصلی در برنامه سفرتان خواهد بود . در تور تایلند می‌توانید برای خرید به مراکز خرید بیشماری بروید، اما بازار پتونام چیز دیگری است و می‌تواند برای خرید سوغاتی تور تایلند شما مناسب باشد.

بازار پتونم یکی از بازارهای بزرگ شهر بانکوک می باشد که در سفر خود به کشور تایلند می توانید از آن بازدید کنید. در این بازار می توانید انواع پوشاک، کفش و لوازم جانبی را با پایین ترین قیمت پیدا کنید. قیمت های این بازار بیشتر مناسب اقشار با درآمد متوسط رو به پایین و پایین می باشد پس نباید دنبال اجناس برند و لوکس در این بازار محلی بگردید.

اگر در تور تایلند اجناسی با تعداد بالا می خواهید می توانید در بازار پتونم بانکوک با قیمت عمده خریداری نمایید اما در این بازار سه قانون اساسی وجود داراد: ارز قبول نمی کنند، لباس ها را نمی تونید امتحان کنید، جنس فروخته شده پس گرفته نخواهد شد.

بیشتر از جنبه ی خرید کردن شما می توانید در این بازار شیوه ی زندگی فروشندگان محلی را تماشا نمایید. بازار پتونم بانکوک به صورت 24 ساعته باز می باشد ولی مغازه ها به صورت متغییر کار می کنند و حدوداً از ساعت 10 صبح تا 9 شب باز است.

خرید ارزان در بانکوک | خرید لاکچری در بانکوک | بازار پتونم بانکوک | خرید سوغاتی در بانکوک | خرید سوغاتی در تایلند | قروشکاه های برند در بانکوک