هتل های مرتبط با تور استانبول

هتل گرند سکنلار; استانبول (ترکیه)
هتل اربوی استانبول
هتل سیهانگیر استانبول ترکیه
هتل پلاتدمیر استانبول-ترکیه
هتل کنراد 5 ستاره
هتل مرکور
هتل اس تایل
هتل بای مورات گالاتا

مطالب مرتبط با تور استانبول

معروف ترین مناطق توریستی استانبول
استانبول کارت چیست

تور استانبول و لذت سفر به استانبول

اگر تا به حال به استانبول سفر نکردید ، پیشنهاد می کنم حتما تور استانبول ابرآسا پرواز را امتحان کنید و می توانید یک تجربه خاطره انگیز برای خود و خانواده خود رقم بزنید .
از جاذبه های گردشکری استانبول می توان به ایا صوفیه | Hagia Sophia ، مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی | Bule Mosue ،کاخ توپکاپی | TopKapi Palace ، بازار بزرگ | Grand Bazaar ، آب انبار باسیلیسکا سیسترن | Basilica Cistern ، مسجد سلیمانیه | Suleymaniye Mosque ، کاخ دلمه باغچه | Dolmabhce Palace ، برج گالاتا  | Galata Tower ، میدان هیپودروم | Hippodrome اشاره کرد .
البته باید در نظر داشته باشید که معمولا اکثر افراد با سفر به استانبول قصد خرید و گشتن در شهر را دارند پس می توانید از مکان های گردشگری استانبول که در بالا اشاره شد دیدن کنید .

تور لحظه آخری استانبول

این روزها اصطلاحی به معنی لحظه آخری در میان مسافران باب شده که تور لحظه آخری می باشدبه عنوان مثال تور لحظه آخری استانبول ، باید در نظر داشت که با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات شدید نرخ ، تور لحظه آخری معنی واقعی ندارد و شاید با کاهش نرخ ارز ، فقط کمی قیمت ها کاهش یابد . در واقع اصطلاح تور لحظه آخری یک اصطلاح تبلیغاتی می باشد ، به عنوان مثال شما پیامکی بر تور لحظه آخری استانبول دریافت می کنید و سپس با تماس با شرکت مورد نظر ، شما را متمایل به خرید محصول دیگر می کند ، اما همچنان می توان با استفاده از فرم ثبت نام موجود در سایت ها در تورهای لحظه آخری ثبت نام و قیمت های تورها مطلع شوید ، برای ثبت نام در تور لحظه آخری استانبول ابرآسا پرواز می توانید از فرم زیر استفاده کنید

ثبت نام در تورهای لحظه آخری

با ثبت نام در تور لحظه آخری استانبول در واقع از تورهای تخفیف خورده مطلع خواهید شد ، توجه داشته باشید  که اکثر تور های لحظه آخری بخصوص در مسیر استانبول معمولا محدودیت زمانی وجود دارد و شما سریعا باید با شرکت مورد نظر حالا اگر از طریق پیامک ، ایمیل و دیگر روش های اطلاع رسانی مطلع شدید ، سریعا تماس بگیرید و بطور مثال تور لحظه آخری استانبول را رزرو و خریداری کنید

مجری مستقیم تور استانبول

مجری مستقیم این به این معنیست شرکت ابرآسا پرواز بصورت کاملا مستقل  اقدام به خرید و رزرو هتل و صندلی هواپیما می کند و هتل و صندلی هواپیما را با خدمات ترانسفر و راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی تحت عنوان پکیج یا تور آماده می کند و در اختیار شما مسافرین عزیز قرار می دهد .

مجری مستقیم یعنی اگر در هر لحظه از سفر اگر برای شما مشکلی پیش آید با اطلاع رسانی به شرکت مورد نظر حالا با تماس با کانتر یا کارشناس فروش مورد نظر ، اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی و یا با تماس تلفنی می توانید مشکل خود را مطرح کنید تا سریعا در هر نقطه از دنیا ( مسیر مورد نظر مجری مستقیم ) مشکل شما حل شود ، همچنین اگر از خدمات هتل یا رفتار تورلیدر ناراحت باشید می توانید با اطلاع رسانی به آژانس مورد نظر ، سریعا مشکل را در جریان و بررسی کنید .
توجه داشته باشید که ابرآسا مجری مستقیم تور استانبول در هر نقطه از استانبول همراه مسافران خود هم حضور فیزیکی و هم حضور مجازی دارد و همانطور که ابرآسا پرواز به عنوان مجری مستقیم تور استانبول موظف به ارائه بهترین خدمات و بهترین قیمت ها به مسافران خود می باشد ، اگر مسافری بد رفتاری کند و یا با باعث مزاحمت سایر مسافرین شود و به شرکت اطلاع داده شود با مسافر خاطی قطعا برخورد خواهد شد .
پس حتما اگر قصد سفر به هر نقطه از دنیا را دارید ، سعی کنید مجری مستقیم آن مسیر را پیدا و با اطمینان خریداری کنید .
ابرآسا پرواز مفتخر بوده است تاکنون تور استانبول با پرواز ماهان ، تور استانبول با پرواز ایران ایر ، تور استانبول با پرواز معراج ، تور استانبول با پرواز سان اکسپرس ، تور استانبول با پرواز قشم ایر را برگزار کرده است .
برای اطلاع از قیمت تور استانبول با ماهان ، قیمت تور استانبول با پرواز سان اکسپرس ، قیمت تور استانبول با پرواز ایران ایر و قیمت تور استانبول با پرواز قشم ایر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .
توجه داشته باشید که قیمت تور استانبول با پرواز ماهان ، قیمت تور استانبول با پرواز سان اکسپرس ، قیمت تور استانبول با پرواز ایران ایر و قیمت تور استانبول با پرواز قشم ایر دچار نوسان نرخ می باشد و حتما برای اطمینان از نرخ ها با شرکت ابرآسا پرواز تماس بگیرید .