No products found which match your selection.

اتباع ایرانی برای حضور در تایلند نیازمند اخذ روادید هستند. ویزای توریستی تایلند یک بار ورود است. بعد از دریافت ویزا 3 ماه فرصت دارید وارد تایلند شوید و از زمان حضور 1 ماه اعتبار دارد. ویزای تایلند به دو صورت فوری و معمولی صادر می‌گردد و صدور آن نهایتا 10 روزکاری زمان لازم دارد.

برای دریافت ویزای توریستی یک ماهه تایلند لازم است ضمن ارائه مدارک خواسته شده، مبلغ 35 یورو نیز پرداخت نمایید.

اقلیم تایلند استوایی است. با توجه به شرایط آب و هوایی، در فصل تابستان هوایی گرم و شرجی و پاییز و بهار بارش‌ها موسمی را شاهد خواهید بود. به همین دلیل زمستان بهترین فصل سفر به تایلند به حساب می‌آید.

واحد پول کشور تایلند بات است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.

ارزانترین زمان سفر به تایلند فصل بارش‌های موسمی است که تیر، خرداد، شهریور و مهر می باشند.

بانکوک پایتخت کشور تایلند است و مراکز خرید معروفی دارد. پوکت و جزیره سامویی محبو‌ب‌ترین جزیره در میان خانواده‌ها و زوج‌ها هستند. پاتایا اما شهری ساحلی و توریست‌پذیر است.

خوردن غذاهای خیابانی در تایلند بسیار رایج است. در هر شهر خیابانی برای این دکه‌ها و فروشگاه‌های خیابانی وجود دارد که با قیمت مناسب می‌توانید این غذاها را بخرید. در میان این غذاها سوپ، نودل و انواع غذاهای دریایی را تست کنید.