No products found which match your selection.

اتباع ایرانی برای حضور در هند نیازمند اخذ روادید هستند. این روادید به دو صورت الکترونیکی و لیبل‌دار قابل دریافت است که جهت اخذ ویزای لیبل حضور در سفارت جهت انگشت‌نگاری الزامی‌ست.

بهترین زمان سفر به هند بین ماه اکتبر تا مارس (اواسط مهر تا اواسط فروردین) است که هوای هند بسیار دلپذیر و عالی می شود. تابستان هند از پایان ماه فوریه (اسفند) آغاز می‌شود و تا پایان ماه می (خرداد) طول می‌کشد. باران‌های موسمی از ماه ژوئن (نیمه خرداد) تا جولای (نیمه مرداد) شروع به باریدن می‌کند.

بهتر است حداقل یک ماه قبل از سفر، تور هند را خریداری کنید، اما برای خرید تور لحظه آخری هند تا یک هفته قبل از تاریخ پرواز فرصت دارید.

مشهورترین واصلی‌ترین مسیر تورهای هند که به مثلث طلایی معروف است از سه شهر دهلی، آگرا و جیپور تشکیل می‌شود. علاوه بر این شهرها می‌توانید به شهرهای گواو بمبئی هم سفر کنید.

واحد پول هند روپیه است. بهتر است در سفر به هند بخشی از پولتان را به صورت روپبه و بخشی را دلار آمریکا یا یورو به همراه داشته باشید. برای تبدیل پولتان می‌توانید در هتل، فرودگاه و صرافی‌ها مراجعه کنید. میزان پولی که با خود به همراه باید داشته باشید، بستگی به نوع سفر و مقاصد مورد بازدیدتان دارد.

تاج محل به عنوان یکی از عجایب هفتگانه دنیا در شهر آگرا قرار دارد.