تونل گل ویستریا در باغ کاواچی فوجی ژاپن

زمینی که ما در آن زندگی می‌کنیم، شگفتی‌ها و زیبایی‌های فراوانی دارد. بعضی از این زیبایی‌ها به اندازه‌ای هستند که بیشتر شبیه به مکان‌های موجود در افسانه‌ها می‌مانند تا به مکان‌های واقعی. « تونل ویستریا ژاپن » یکی از این مکان‌ها است که در این پست به آن پرداخته‌ایم. با ابراسا همراه باشید.

کشور ژاپن در فصل بهار با شکوفه دادن درختان و روییدن دوباره گل و گیاهان، تبدیل به یکی از زیباترین کشورها می‌شود. در این پست نیز به معرفی یکی از زیباترین باغ‌های این کشور می‌پردازیم.

این تونل گل حیرت انگیز که مساحتی همچون زمین فوتبال دارد، با وجود تمام زیباییش، تنها بخش کوچکی از باغ کاواچی است.
با کمی گشت و گذار در این باغ متوجه می شوید که انواع متنوعی از گل ها و گیاهان ژاپنی در این باغ پرورش داده می شوند.گل های ویستریا حدودا دو هزار سال است که در قاره آسیا رشد می کنند.
پرورش این گلها علاوه بر ژاپن در کشور چین هم رایج است. البته نام باغ فوجی در ژاپن بیشتر از تونل ویستریا رایج است.
درختان ویستوریا نیز محبوب ترین و بیشترین گونه ی گیاهی موجود در این باغ هستند.

باغ «کاواچی فوجی – Kawachi Fuji» که در شهر «کیتاکیوشو – Kitakyushu» در کشور ژاپن قرار گرفته است، یکی از زیباترین باغ‌های ژاپن به حساب می‌آید که در آن گل و گیاهان زیبای فراوانی وجود دارند و گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این باغ به ژاپن سفر می‌کنند. در این باغ مکانی به نام «تونل ویستریا» وجود دارد که به معنای واقعی شبیه به مکان‌‌های موجود در افسانه‌ها است. در این تونل گل‌هایی زیبا و با رنگ‌های قرمز، بنفش، صورتی و سفید وجود دارند که از دیواره‌ها و سقف این تونل آویزان شده‌ و یک تونل زیبای منحصر به فرد و رمانتیک به وجود آورده‌اند.

تونل ویستریا ژاپن ؛ باغ کاواچی فوجی یکی از زیباترین باغ‌های ژاپن به حساب می‌آید که در آن گل و گیاهان زیبای فراوانی وجود داشته و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.

ویستریا نماد چیست؟
در کشور ژاپن، ویستریا نماد سعادت، ایستادگی در برابر مشکلات و سختی های زندگی،  طول عمر ، صبر ، بخشش و کمال است.در باغ کاواچی فوجی مکانی به نام «تونل ویستریا» وجود دارد که به معنای واقعی شبیه به مکان‌‌های موجود در افسانه‌ها است.