جزیره پووگلیا | ترسناک ترین جزیره دنیا | جزیره پووجلیا | عجیب ترین جزیره دنیا

ترسناک ترین جزیره پووجلیا  کجاست؟

به دلیل اینکه این جزیره ، جزیره ترسناکی شناخته شده است افراد کمتری برای سفر یا گردشگری به این جزیره سفر        نمی کنند یا کمتر کسانی به این جزیره سفر میکنند.

در نزدیکی شهر ونیز ایتالیا جزیره ای متروکه قرار دارد که به ترسناک ترین جزیره دنیا شهرت پیدا کرده است. در حالی که هزاران گردشگر به ونیز سفر می کنند هیچ کس جرات نزدیک شدن به جزیره پووجلیا را ندارد! در حقیقت، به خاطر اتفاقات هولناکی که در این جزیره رخ داده است ورود به این جزیره ممنوع اعلام شده است.

ترسناک ترین جزیره پووجلیا، جزیره ای با تاریخی پر از وحشت جایی که در قرون وسطی محل ایزوله و سوزاندن گرفتاران به طاعون سیاه بوده است بعد از آن محل انبار باروت ناپلئون و سپس جزیره ای برای بیماران روانی و آزمایش های عجیب و افسانه های عجیب تر در مورد فریادهای شبانه مردگان از برج ناقوس همه و همه این جزیره را به یکی از وحشت آور ترین جزایر ایتالیا بدل کرده است.

جزیره پووجیلا

جزیره پووجلیا ( جزیره پووگلیا )

 

 درباره بیمارستان پووجلیا ( جزیره پووگلیا )

شایع است که در بین کارکنان این بیمارستان، پزشکی بوده است که آزمایش‌های غیرانسانی و دردناک روی بیماران و برخلاف خواسته آنان انجام می‌داده است. گفته می‌شود بیماران، این پزشک را در برج ناقوس بیمارستان زندانی کرده و بعد او را از بالای برج هل داده‌اند. برای همین مردم محلی معتقدند روح دکتر هنوز در برج وجود دارد و هر شب ناقوس برج را به صدا درمی‌آورد.

داستان های ترسناکی در مورد مرگ دکتر دیوانه وجود دارد. گفته می شود این پزشک مجنون از برج ناقوس بیمارستان سقوط کرده و مرده است. خیلی ها می گویند که بیماران او را از بالای برج هل داده اند و برخی دیگر می گویند که او را در برج حبس کرده اند. مردم محلی معتقدند که روح دکتر هنوز در برج وجود دارد و هر شب ناقوس برج را به صدا درمی آورد و اگر به دقت گوش کنید می توانید صدای زنگ را بشنوید.

سال ها بعد از تعطیلی بیمارستان روانی خانواده ای تصمیم گرفتند این جزیره را بخرند و آنجا را به استراحتگاه شخصی شان تبدیل کنند. آن ها به جزیره آمدند و یک روز در آن جا ماندند. اما همان شب اول آنقدر اتفاقات ترسناک و وحشتناک برای آن ها رخ داد که فردای آن شب بار و بندیلشان را جمع کردند و از جزیره فرار کردند. این خانواده گفته اند که صورت دخترشان توسط نیروی نامرئی تقریبا متلاشی شده است و او سعی در بیرون کردن آن ها داشته است!

 درباره بیمارستان پووجلیا 

درباره بیمارستان پووجلیا ( جزیره پووگلیا )

ممنوعه ترین جزیره پووجلیا ( جزیره پووگلیا ) :

امروزه به دلیل گذشته ترسناک ترین جزیره پووجلیا و افسانه هایی که در مورد جزیره پووجلیا شایع شده ورود به این جزیره قدغن است. دولت ایتالیا ورود گردشگران و مردم را به این جزیره ممنوع کرده است؛ با این حال هنوز هم ماجراجویان، جوانان بی باک و افرادی که به دنبال هیجان هستند باز هم سعی می کنند خود را به ترسناک ترین جزیره دنیا برسانند.

سفر به جزیره پووجلیا:

بسیاری از مردم معتقدند که صدها هزار روحی که در ترسناک ترین جزیره دنیا شکنجه شده اند هنوز هم در این جزیره سرگردانند. از روح هزاران طاعون زده ای که در این جزیره جان داده اند گرفته تا بیمارانی که در تیمارستان مخوف جزیره آنقدر شکنجه شدند تا بمیرند هنوز هم در ترسناک ترین جزیره پووجلیا گیر افتاده اند. در حقیقت، بسیاری از افراد باور دارند که هنوز هم می توانید صدای جیغ گوشخراش و ناله ها و فریادهای آن ها را شنید و به همین دلیل به آن لقب ترسناک ترین جزیره پووجلیا را داده اند.

تبعید طاعون به جزیره پووجلیا ( جزیره پووگلیا ):

ترسناک ترین جزیره پووجلیا  تاریخی هولناک دارد که به هزاران سال پیش برمی گردد. در دوران امپراتوری رم باستان، این جزیره به عنوان تبعیدگاه مبتلایان به طاعون استفاده می شد. افراد طاعون زده را به این جزیره می فرستادند تا در تنهایی و انزوا و به دور از هرگونه درمان و کمک آنقدر زجر بکشند تا بمیرند. بعدها در قرون وسطی زمانی که دوباره طاعون شایع شد و حدود دو سوم جمعیت اروپا را کشت جزیره پووجلیا بار دیگر محل تجمع طاعون های رو به موت بود. هزاران نفر در این جزیره جان دادند و اجسادشان در جزیره دفن شده است و به علت تلنبار شدن اجساد گاهی آن ها را می سوزاندند. ارواح سرگردان و انرژی های منفی این همه مرده هنوز هم در این جزیره وجود دارد.

بسیاری از مردم معتقدند که صدها هزار روحی که در ترسناک ترین جزیره پووجلیا شکنجه شده اند هنوز هم در این جزیره سرگردانند. از روح هزاران طاعون زده ای که در این جزیره جان داده اند گرفته تا بیمارانی که در تیمارستان مخوف جزیره آنقدر شکنجه شدند تا بمیرند هنوز هم در جزیره گیر افتاده اند. در حقیقت، بسیاری از افراد باور دارند که هنوز هم می توانید صدای جیغ گوشخراش و ناله ها و فریادهای آن ها را شنید و به همین دلیل به آن لقب ترسناک ترین جزیره دنیا را داده اند.

ترسناک ترین جزیره پووجلیا(جزیره پووگلیا)

ترسناک ترین جزیره پووجلیا(جزیره پووگلیا)

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *