درآمدزایی در سفر با اپلیکیشن های معتبر

به قدریسفر رفتن برای ما با هزینه کردن مترادف شده که عبارت «خرج سفر» در زبان ما کاملاً جا افتاده است اما اگر بشنوید ” درآمدزایی سفر ” شاید در نگاه اول لبخندی را به لب شما بیاورد اما این پدیده‌ای است که به لطف فناوری‌های دیجیتال در واقعیت جریان دارد.

در حال حاضر اپلیکیشن‌های موفقی طراحی و ساخته شده‌اند که به شما کمک میکنند تقریباً در هر جایی که باشید، درآمد کسب کنید بدون اینکه به ریالی سرمایه نیاز باشد می‌توانید روزانه چندین دلار پول بسازید. برای این کار حتی مهم نیست پیاده هستید یا سوار بر هواپیما یا اتوبوس، فقط کافیست چند اپلیکیشن کارساز را دانلود و نصب کرده باشید تا از عکس‌هایی که می‌گیرید یا وقتی در فروشگاه‌ها قدم می‌زنید مقداری هم پول در بیاورید. برای آشنایی با هفت اپلیکیشن درآمدزا در سفر با ابرآسا پرواز همراه باشید.

درآمدزایی در سفر

درآمدزایی در سفر

درآمد زایی با نرم افزار فوآپ (Foap)

درآمد زایی در سفر با نرم افزار foap

درآمد زایی در سفر با نرم افزار foap

این روزها تقریباً همه یا صاحب دوربین عکاسی هستند یا گوشی‌های موبایلی دارند که به دوربین‌های قوی و با کیفیت مجهز شده‌اند. از طرف دیگر هر جا که می‌روید همان مردم را در حال عکاسی می‌بینیم. اپلیکیشن فوآپ همین پدیده را راهی برای کسب درآمد دیده است. کاربران این اپ می‌توانند عکس‌هایی که گرفته‌اند را در آن آپلود کنند که اگر عکس‌ها در حافظه گوشی باشند مستقیماً و به راحتی می‌شود این کار را انجام داد.

اتفاق بعدی این است که تیم‌های بازاریابی دیجیتال در شرکت‌ها مختلف این عکس‌ها را بسته به نیازشان جستجو و بررسی می‌کنند و اگر عکس‌های شما را بپسندند بابت هر عکس شما که دریافت می‌کنند شما ۵دلار دریافت خواهید کرد. جالب است بدانید که در میان مشتریان شرکت‌های بزرگ و نام‌آشنایی مثل هاینکن (Heineken)، ویزیت سوئدن (Visit Sweden) و گارنیر (Garnier) هم حضور دارند.

جالب‌تر اینکه عکس شما ممکن است چند مشتری پیدا کند و شما بابت هر کدام از آنها ۵ دلار مجزا درآمد خواهید داشت، اما این هم پایان درآمدزایی در فوآپ نیست چرا که شما می‌توانید به ازای تنها یک عکس حتی به صد دلار درآمد برسید؛ این اتفاق وقتی می‌افتد که شما برنده‌ی «Missions» یا «عملیات» یک شرکت شوید و آن به این صورت است که شرکت‌ها سفارش عکس‌های خاصی را تحت عنوان عملیات مطرح می‌کنند و بابت عکس ارسالی برگزیده صد دلار پرداخت می‌کنند.

درآمد زایی در تور با نرم افزار رودی (Roadie)

درآمدزایی در تور با نرم افزار رودی

درآمدزایی در تور با نرم افزار رودی

این اپ ویژه افرادی است که قصد دارند حداقل یک بخش از سفرشان را زمینی طی کنند. پس اگر ساک و چمدان‌ شما و یا از آن بهتر خودروی شخصی شما فضای خالی برای حمل بار، بسته یا حتی حیوانات خانگی را دارد، کسانی هستند که از طریق اپلیکیشن رودی متقاضی حمل آنها به مقصد شما و یا جایی در بین مسیرتان هستند.

اینکه چرا آنها این کار را به شرکت‌های باربری نمی‌سپارند ممکن است دلایل شخصی متفاوتی داشته باشد، مثلا دلشان نیاید حیوان خانگی ظریف‌شان را به یک سیتم بسپارند و شما به عنوان یک شخص حقیقی برای‌شان قابل اعتمادتر باشید. رودی بابت حمل و نقل محلی هشت تا پنجاه دلار می‌پردازد که این مبلغ برای بارهای حجیم یا سنگین‌تر و یا برای مسیرهای طولانی‌تر ممکن است شما را به درآمد ۶۵۰ دلاری هم برساند.

درآمد زایی در سفر ایرمول (Airmule)

درآمدزایی در سفر با نرم افزار Airmule

درآمدزایی در سفر با نرم افزار Airmule

شاید با خواندن بخش قبلی این مطلب پیش خود گفته باشید ایکاش اپی مشابه Roadie برای مسافران هوایی هم وجود داشت؛ خب عجله نکنید! کافیست این بخش را هم بخوانید تا با اپلیکیشن ایرمول آشنا شوید و به خواسته‌ی خود برسید. این اپ که کارکردی مثل رودی دارد برای کسانی که سفر هوایی در پیش دارند طراحی و تولید شده است. اگر بلیت هواپیما را گرفته‌اید در بستن چمدان کمی دقت و وسواس به خرج دهید تا با وسایل غیر ضروری پرش نکنید، آن وقت می‌توانید با حمل بار دیگران به مقصد درآمد کسب کنید. ایرمول چهل دلار بابت بارهایی تا وزن ۵ پوند پرداخت می‌کند شما می‌توانید بابت هر پوند وزن اضافه شش دلار بیشتر هم دریافت کنید.

درآمدزایی در تور با نرم افزار شاپ‌کیک (Shopkick)

درآمدزایی در تور با نرم افزار شاپ کیکShopkick

درآمدزایی در تور با نرم افزار شاپ کیکShopkick

شما در سفر تقریباً ناچار به خرید از فروشگاه‌ها هستید؛ چه برای خرید یک نوشابه باشد، چه بخواهید برای عزیزان خود سوغاتی بخرید. شاید هم خودتان شدیداً اهل خرید باشید و از آن دسته آدم‌هایی هستید که از این کار لذت می‌برید و با خرید کردن احساس بهتری نسبت به خود پیدا می‌کنید. در این صورت حتماً شاپ‌کیک را با خود ببرید. با این اپلیکیشن وقتی شما در فروشگاه‌ها می‌گردید می‌توانید از طریق شاپ‌کیک اجناس را اسکن کنید و با تکمیل فرایند اپ امتیاز دریافت کنید که در این اپلیکیشن به این امتیازها «کیک» می‌گویند.

در ازای این امتیازات مبالغی به کارت هدیه کاربر واریز می‌شود. البته همه اسکن‌ها امتیاز یکسان ندارند و بسته به متغیرهای مختلف متفاوت خواهند بود به طوری که اسکن بعضی کالاها امتیاز خیلی بالایی ندارند اما برخی موارد هم هستند که به تنهایی حدود ۱۰۰ امتیاز دارند. اپلیکیشن شاپ‌کیک بابت هر ۵۰۰ کیک، ۲ دلار به کارت هدیه شما واریز می‌کند. البته در بعضی فروشگاه‌ها امکان خرید بلافاصله به وسیله امتیازات هم فراهم شده است. ضمناً در موارد خاصی هم از طریق تماشای ویدئوهای کوتاهی می‌توانید امتیاز کسب کنید.

کسب درآمد با نرم افزار سوآگباکس واچ (Swagbucks Watch)

کسب درآمد در سفر و تور با نرم افزار سواگباکس واچ

کسب درآمد در سفر و تور با نرم افزار سواگباکس واچ

یکی از روش‌های کسب درآمد آنلاین که به واسطه برخی سایت‌ها شاید برای بسیاری آشنا باشد تماشای ویدئوهای کوتاه است. هر چند این ویدئوها شامل برنامه‌هایی مثل قسمت‌هایی از نمایش‌های مد، فشن، رقص و حتی آشپزی نیز می‌شوند اما اغلب به وضوح تبلیغاتی هستند. حالا شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن سوآگباکس واچ به دیدین این نوع ویدئوها در اوقات پرت سفرتان بنشینید یا حتی از برخی فعالیت‌های نه چندان جذاب خود کم کنید و پای این اپ به کسب امتیاز بپردازید.

شما در سوآگباکس واچ بابت تماشای هر ۶ ویدئو، ۲ امتیاز دریافت می‌کنید و این امتیازات را می‌توانید با کارت هدیه معاوضه کنید. شما با ۲۵۰۰ امتیاز قدرت خرید یک کارت هدیه ۲۵ دلاری پی‌پال (PayPal) را خواهید یافت یا با ۵۰۰ امتیاز می‌شود یک کارت هدیه ۵ دلاری آمازون به دست آورد. کاربران فعال این اپلیکیشن روزانه از پنجاه تا صد امتیاز دشت می‌کنند.

از دیگر گزینه های مناسب برای خرید تور ارزان کریسمس می توان به تور آنتالیا اشاره کرد. شرایط آب و هوایی مطلوب و لذت بردن از سواحل پر از هیجان و پرطرفدار و شرکت در جشن ها و آتش بازی و لذت بردن از روزهای آغازین سال میلادی از جمله دلایلی هستند که تور آنتالیا کریسمس را محبوب کرده اند.

کسب در آمد در تور و سفر پرستواینستاشاپز (Presto InstaShops)

کسب درآمد با نرم افزار presto instshops

کسب درآمد با نرم افزار presto instshops

در بازاریابی مدرن فعالیتی مقدماتی وجود دارد به نام «تحقیقات بازار» که در آن تلاش می‌شود اطلاعات متنوعی در مورد بازار محصولات و خدمات مختلف استخراج شود؛ از اطلاعاتی مربوط به میزان عرضه و تقاضا گرفته تا جنسیت و سن و سال مشتریان در دایره این تحقیقات می‌گنجند تا در نهایت با تجزیه و تحلیل آن داده‌ها به نتایجی برای توسعه بازارهای مختلف برسند. در همین حوزه شرکت‌هایی هم فعال هستند که برای دیگران این تحقیقات را انجام می‌دهند، این شرکت‌های تحقیقات بازار نیاز به افرادی دارند که از فروشگاه‌ها آمارهای مختلفی را کسب کنند. دقیقاً اینجاست که اپلیکیشن پرستواینستاشاپز وارد عمل می‌شود.

کاربران این اپ می‌توانند با انتخاب محلی که در آن هستند یا هر محله‌ای که دلخواهشان باشد، فروشگاه‌هایی را در نزدیکترین فواصل به خود پیدا کنند که پرستواینستاشاپز از آنها میخواهد با رفتن به آنجا پرسشنامه‌ای را در مورد آن تکمیل کنند و در ازای این کار مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت کنند. این پرسشنامه‌ها در واقع آماری هستند که محققان بازار احتیاج دارند و این اپلیکیشن از این طریق آنها را به دست می‌آورد و به مشتریان خود می‌فروشد. تکمیل این پرسشنامه‌ها کار سختی نیست و معمولاَ ۵ تا ۱۰ سوال درباره موجودی بعضی اجناس و قیمت فروش آنهاست.

کسب در آمد با نرم افزار فیلد ایجنت (Field Agent)

کسب درآمد با نرم افزار Field-Agent

کسب درآمد با نرم افزار Field-Agent

ین اپلیکیشن از همان دسته قبلی است و برای شرکت‌های تحقیقات بازار کار می‌کند. فیلد اِی‌جنت دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های کم و بیش مشابهی با Presto InstaShops است. این اپ برای هر آمارگیری ممکن است تا حدود ۲۰ دلار هم دستمزد پرداخت کند.

در این مطلب ابرآسا پرواز با کسب در آمد از سفر و درآمدزایی از سفر و بهترین اپیلیکیشن های کسب درآمد از طریق سفر و تور آشنا شدید ، امیدوارم از این مطلب ابرآسا پرواز لذت برده باشید .

مطالب مرتبط

دلیل انفجار بیروت
سامانه خود ارزیابی کرونا
جلوگیری از کرونا در سفر
ویروس کرونا و نوروز 99
ویروس کرونا
جزیره عشق
10 کشف عجیب بدون توضیح در جهان
کوچ سرفینگ
11 چیزی که در سفر کردن یاد میگیرید
بهترین دانشگاه های ترکیه
نحوه تمدید کردن پاسپورت
خدمات CIP چیست ؟
طول عمر هواپیما
سیگار کشیدن در هواپیما
اینترنت وایرلس در هواپما
تیراندازی در تهران
محدودیت زنان باردار در سفرهای خارجی
ُسفر با ویلچر
گروه سایپا
غذاهای معروف آنتالیا
ازدواج در تایلند و ویزای کاری
شهر شیطان
نقشه خیابانی آنتالیا
10 حقیقت عجیب درباره صربستان
عمان - پرچم روی میز
تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-18
جاهای-دیدنی-کوش-آداسی 01
هتل های لوکس مارماریس
منطقه کمر آنتالیا
معابد تایلند
حمله به دو نفنتکش در دریای عمان
فرودگاه عدنان مندرس
شهر اسپارتا
اعرام توریست به فضا توسط روسیه
کاخ کرملین روسیه
قوانین عجیب تایلندقوانین عجیب تایلند
شهر زیر زمینی در ترکیه
شهر سوخته
عجیب ترین هتل های جهان عجیب ترین معماری
بزرگترین میوه دنیا جک فروت
بزرگترین و قدرتمند ترین تانک جهان
عکس هایی از جالب ترین رکورد های گینس
قوی ترین اسلحه تک تیر انداز hs 50
خواص عسل و عسل در اسلام - در مورد عسل
جنگنده ایرانی,یکی از 10 جنگنده برتر دنیا
جان نش زیاضی دان نابغه
گرانترین و قویترین هواپیمای جنگی