یکی از زیبا ترین جاذبه ها برای گردش و تفریح سرزمین شن های طلایی واقع در وارنا بلغارستان می باشد که وجود آب و هوای فوق العاده در تابستان باعث شده است تا وارنا توریست های زیادی را به  خود جذب کند.

اگر میخواهید با با سرزمین شن های طلایی وارنا بیشتر آشنا شوید با ادامه مطلب همراه ابر اسا باشید.

سرزمین شن های طلایی – گلدن سندز

وارنا سومین شهر بزرگ و یکی از مهم ترین و محبوب ترین مقصد های توریسی کشور بلغارستان در فصل گرما است .در فصل تابستان زیبایی سواحل این شهر دو چندان می شود و بازدیدکنندگان زیادی خود را به این شهر می رسانند. وارنا دارای یک سری از مکان های جالب تاریخی نیز می باشد البته بیشتر مردم دنیا این شهر را یک شهر ساحلی می دانند وعنوان “پایتخت دریا” را به آن داده اند.

در شمال وارنا سرزمین ماسه های طلایی که در واقع به مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود. به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و وجود ماسه های طلایی رنگ ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است. این ساحل طلایی دارای شن و ماسه هایی واقعا طلایی می باشد و بسیاری معتقد هستند این شن ها بهترین نوع شن و ماسه در سراسر اروپا است . این ساحل طلایی ۲۰ کیلومتر دورتر از شهر رومی باستانی و نزدیک به شهر وارنا می باشد . در پارک های این شهر از آب های معدنی چشمه های آب گرم به عنوان آب آشامیدنی استفاده می شود.

در این ساحل، یک کپی از برج ایفل البته ۱۰ برابر کوچکتراز آن، ساخته شده است و روی سکوی تماشای آن، رستورانی قرار گرفته است.این ساحل قرار است به عنوان یک مقصد گردشگری مناسب خانواده ها معرفی شود.خطوط اتوبوسرانی این ساحل، آن را به ایستگاه قطار، فرودگاه بین المللی این شهر و دیگر مناطق وارنا وصل می کنند در نتیجه دسترسی آن بسیار خوب است.

با سرزمین شن های طلایی یا گلدن سندز بیشتر آشنا شوید!

با سرزمین شن های طلایی یا گلدن سندز بیشتر آشنا شوید!

گلدن سندز( GOLDEN SANDS ) – سرزمین شن های طلایی :

گلدن سندز  یا سرزمین شن های طلایی ( GOLDEN SANDS ) یک شهر تفریحی ساحلی مهم در سواحل دریای سیاه بلغارستان شمالی است.

منطقه ی گلدن سندز با مناظر زیبای دریای آبی و سواحل طلایی و کوههای سرسبز اطراف جادو کننده است از این روی گردشگران رزرو هتل در این منطقه را ترجیح می دهند.از این روی در گلدن سندز منطقه در میان بافت منحصر به فرد کوههای سرسبز و دریا و ساحل شنی بیش از ۱۰۰هتل و آپارتمان برای میزبانی از گردشگران مشتاق ساخته شده است تا تعطیلات به یادماندنی ای را در گلدن سندز سپری کنند.

گلدان سندز

گلدن سندز

تفریحات سرزمین شن های طلایی:

این ساحل شبیه به یک پارک با درختان و چشمه های آبگرم و جنگل های سرسبز می باشد. به دلیل وجود برخی ترکیبات خاص آب معدنی موجود در چشمه های این منطقه، از آن برای درمان برخی بیماری ها مانند آسم استفاده می شود. شما می توانید، از تخت و چترهای آفتاب موجود در ساحل به عنوان تفریحات سرزمین شن های طلایی استفاده کنید، همچنین در این ساحل سرگرمی های بسیار دیگری نیز وجود دارد که از جمله تفریحات سرزمین شن های طلایی می توان به جت اسکی، بالن سواری، غواصی، پینت بال، اسب سواری و گشت و گذار با قایق های تفریحی اشاره کرد.

تمام این قایق ها مناسب تمامی سنین می باشد و لذتی فراموش نشدنی را به شما خواهند داد. در امتداد تمام خطوط ساحلی بلغارستان بازارچه هایی برای خریدهای رزوانه برپا شده است.

تفریحات سرزمین شن های طلایی یا گلدن سندز

تفریحات سرزمین شن های طلایی یا گلدن سندز