معرفی جذابیت های توریستی شهر بدروم ترکیه

شهر بدروم و تفریحات لذت بخش آن | جاذبه های توریستی شهر بدروم | شهر بدروم ترکیه | انتخاب اول گردشگران، شهر بدروم ترکیه

جاهای دیدنی شهر بدروم و لذت بردن از تفریحات این شهر توریستی

جاهای دیدنی و تفریحات بدروم ، موضوعی است که خواندن آن لذت یک سفر 5 دقیقه ای به این شهر بسیار زیبا را برای شما فراهم می کند. بدروم شهری زیبا و ساحلی است در جنوب غربی ترکیه. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. این موضوع را به خاطر بسپارید که در فصل‌های توریستی سال، بدروم ۲۴ ساعته آماده‌ی پذیرش مسافران است. چه چیزی بهتر از این که جاهای جذاب و دیدنی این شهر را بیشتر بشناسیم؟

این کار به ما کمک می‌کند وقت سفر به بدروم بدون اتلاف وقت برای لذت بردن از تفریحات بدروم، یک برنامه‌ی گردشی خوب بچینیم. در این راستا داشتن یک برنامه‌ی منظم تفریحی، نیاز هر توریست و گردشگری است.

قلعه‌ی سنت جان از جذابیت های شهر بدروم

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-3

در موزه‌ی باستان‌شناسی زیر آب بدروم ، به تماشای تاریخ دریا بروید

تماشای قلعه‌ی سنت جان در شهر بدروم را در سفر به کشور ترکیه از دست ندهید. این‌جا یک قلعه‌ی قرون وسطایی کامل دیده میشود. قلعه‌ای زیبا با برج و بارویی عظیم که قدم زدن در آن می‌تواند به شما آرامشی وصف نشدنی اعطا کند. قلعه‌ی بدروم یک قلعه‌ی باشکوه در خط ساحلی است. این قلعه بیش از ۶۰۰ سال قدمت دارد و یکی از نمونه های عالی از سبک معماری گوتیک به شمار می رود.

قلعه‌ی بدروم با راهروهای پیچ در پیچ و برج های فراوان یادآور تاریخی است که در آن شوالیه‌های سنت‌ جان ، جایی برای سکونت مسیحیان ساختند. می‌توانید در این قلعه قدم بزنید و تاریخ را لمس کنید. به راستی چه چیزی از قدم زدن در حوادث تاریخ و رویدادهای جذاب آن، مایه ی لذت از سفر به مکانی در کشوری خاص می شود؟

برای مشاهده تورهای بدروم ابرآسا اینجا را کلیک کنید.

موزه‌ی باستان شناسی که در زیرآب پنهان شده

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-4

در موزه‌ی باستان‌شناسی زیر آب بدروم ، به تماشای تاریخ دریا بروید

به عقیده ی ابر آسا، به جرات می توان گفت که موزه‌ی باستان شناسی زیر آب، جذاب ترین جاذبه‌ی توریستی شهر بدروم است. این موزه در بدروم بسیار معروف است و در قلعه‌ی سنت‌جان قرار دارد. این‌جا جایی است برای یک تفریح دلچسب از جنس تاریخ. موزه، اشیایی را که از دل آب به دست آمده‌اند به نمایش می‌گذارد. در کنار نمایش این اشیا، می‌توانید تصاویری از روش‌ها و تجهیزات مورد استفاده‌ی باستان‌شناسان را هم ببینید.

موزه‌ی باستان‌شناسی زیر آب بدروم مجموعه­ای از اشیاءِ شگفت‌انگیز از زندگی دریانوردان کشتی‌های باستانی به گل نشسته در ترکیه است. اشیایی مثل ظروف بلور و طلا و مس، شکوه تاریخ را پیش چشم شما می‌گذارند. شاید به فکر نرسیده باشد، اما میتوان گفت که  این‌جا و این موزه را می‌توان یک مکان تفریحی جذاب برای بچه‌ها هم به کار می آید تا در کمال آرامش، به لذت بردن از این شهر زیبا بپردازید، در حالیکه فرزندان شما نیز در حال لذت بردن از این چشمک پرانی های اشیا موزه هستند.

 

هرگز سواحل جذاب و البته شنی و کریستالی بدروم را از دست ندهید

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-5

لذت بردن از آفتاب مدیترانه‌ای در سواحل بدروم

یکی از دلایل شهرت بدروم، سواحل چشم نواز شنی و آب‌های آبی کریستالی آن است. این موضوع سواحل این شهر را به جایی زیبا برای یک کار آرامش‌یخش در تفریحات بدروم تبدیل می‌کند. در سواحل بدروم می‌توانید تا دل‌تان می‌خواهد شنا کنید و آفتاب بگیرید. از نکات جالب سواحل بدروم آن است که می‌توانید کنار دریا را سوار بر شتر بچرخید و از آفتاب لذت ببرید.

دریانوردی بر کرانه‌ی مدیترانه

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-6

سوار بر کروز سواحل بدروم را کشف کنید

بدروم را باید قطب اصلی کرانه‌ی مدیترانه در ترکیه بدانیم. سوار بر یک قایق یا به همراه یک کشتی، به جزیره‌ها و خلیج‌های پنهان شهربدروم سر بزنید. از معاشرت با مردم روستایی این منطقه لذت برده و سفرتان را از تجربه‌های ناب، غنی کنید. در بدروم تورهای کروز چند روزه‌ای هست که می‌توانید سوار بر آن‌ها تمام این منطقه دیدنی را کشف کنید. چه لذتی بالاتر از این که شب‌ها روی عرشه‌ی این کشتی‌ها دراز بکشید و با تماشای ستاره‌ها لذت ببرید.

حتما به خاطر داشته باشید: اقامت در محله‌ی بورداکی کُو

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-7

محله‌گردی در بورداکی کوی بدروم

یکی دیگر از زیباترین نقاط بُدروم محله‌ی «بورداکی کُو» است. اگر بتوانید در یکی از هتل­های این منطقه اقامت کنید می‌توانید با محله‌گردی، چند روز تفریحی خوب برای خودتان درست کنید. از جاذبه های این محله این است که در بورداکی کُو می‌توانید از مناظر زیبای کوچه‌ها، سواحل و درختان نخل منطقه لذت ببرید.

بازدید از معبد هالیکارناسوس بدروم را فراموش نکنید

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-9

لذت در پارک آبی دِدِمان بدروم

اگر دلتان می‌خواهد بیشتر در فرهنگ جالب و جذاب بدروم غرق شوید و آثاری حتی قدیمی‌تر از قلعه‌ی بدروم را مشاهده کنید به معبد هالیکارناسوس بدروم سری بزنید. معبد بدروم یکی از هفت جای شگفت‌انگیز در دنیاست. این معبد چیزی در حدود ۳۵۰ سال قبل از تولد مسیح ساخته شده که از خصوصیات آن می توان گفت که ارتفاع معبد هالیکارناسوس با ارتفاع حدود ۴ متر با یک هرم و ارابه‌ی ۲۴۰ پله­ای است. که هر طرف آن با تصاویر نبردهای باستانی تزئین شده است. اگر بی انصافی نکنیم واقعا می‌ارزد که وقت بگذارید و یکی از عجایب دنیا را از نزدیک ببینید.

 

پارک آبی ددمان ، لذت بخش ترین تفریحات بدروم

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-10

تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-10

موزه ی زیر آب را به خاطر دارید؟ خوب حالا جای دیگری را به شما معرفی می کنیم. اگر با بچه‌هایتان به بدروم بروید، بهترین گزینه برای شما پارک آبی بدروم است. نزدیک به گومبت یک پارک آبی به اسم «دِدِمان» بدروم وجود دارد که جز بهترین پارک­های آبی ترکیه است.

این پارک آبی ۲۳ آبشار، یک رودخانه‌ی ۳۵۰ متری، یک استخر موج، و مجموعه‌ای از استخرهای متنوع دارد. بعد از یک روز آب‌تنی در این مجموعه، می‌توانید به رستوران‌های آن بروید، یک غذای ساده و سبکی ترکی بخورید و از یک روز کامل خود لذت ببرید. برای اطلاع از تورهای بدروم ترکیه در ابر آسا پرواز اینجا را کلیک کنید.

شهر بدروم و تفریحات لذت بخش آن | جاذبه های توریستی شهر بدروم | شهر بدروم ترکیه | انتخاب اول گردشگران، شهر بدروم ترکیه