بیزینس کلاس ایرباس 310 ماهان محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.

پذیرایی : هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز و یکی از مجهزترین ساختمان‏های کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود داشته است , لذا برای مسافرین در کلاس تجاری، میزبانی منحصر به فردی را با ارائه سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی برای آنان ترتیب داده‏ایم.

سرگرمی : تلویزیون های 42″ نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافرین می‏دهد تا بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی نظیر وقایع ورزشی , کلیپ‏های طنز و برنامه‏های آموزشی فراهم شده است

و اما ابرآسا پرواز ( هارمونی ) مجری مستقیم تورهای آنتالیا نوروز 98 سعی در ارائه بسته های سفر با قیمت مناسب و با کیفیت بالا داشته است تا در اختیار شما مسافرین عزیز قرار دهد و با خیال راحت سفری آسوده به مقصد انتالیا داشته باشید به همین دلیل صندلی های بیزینس کلاس ایرباس 310 ماهان برای شما مسافرین بسیار مناسب می باشد و با سفر خود به آنتالیا با خرید تور آنتالیا نوروز 98 ، نوروز 98 را برای خانواده خود خاطره انگیز کنید .

صندلی بیزینس کلاس ایرباس 310 ماهان