در دنیا چیز های زیادی اعم از وسایل ، آدم ها، عجیب وجود دارد که شنیدن و یا دیدن آن ها باعث تعجب انسان ها می شود برخی شخصیت های تخیلی با توانایی های خارق العاده برای همیشه در ذهن ها ماندگار می شوند اما اگر این توانایی ها را یک انسان در دنیای واقعی داشته باشد چه ؟ مطمئنا باید نام او را مالک قدرت فرا انسانی دانست ، مثل افرادی که در این بخش از سرگرمی  معرفی خواهیم کرد.

Wim hof(مرد برفی یا مرد یخی):

Wim hof که بدون لباس توانایی ماندن در سردترین نقطه را دارد و میتواند  به قله کوه کلیمانجارو آن هم در سردترین روزهای زمستان صعود کرد می تواند به راحتی سرما را تحمل کرده و رکوردی به نام خود در کتاب گینس ثبت کند.

انسان های عجیب دنیا

انسان های عجیب دنیا

 Jyothi Raj- (مرد عنکبوتی هند)

او که توانایی صعود از قله های سنگی بدون استفاده از هیچ ابزار و محافظی را دارد این عنوان را از آن خود کرده ، جالب ترین بخش توانایی او صعود و بالا رفتن از کوه به جهت برعکس است یعنی به صورت عقب عقب رفتن از کوه بازهم بدون هیچ ابزار و نگهدارنده ای است. این مرد جوان بلندترین کوه کارناتاکا را به صورت حرکت به جهت مخالف خود فتح کرده است.

خارق العاده ترین انسان های دنیا

خارق العاده ترین انسان های دنیا

Michel Lotito (انسان عجیب همه چی خوار):

این مرد که “آقای همه چیز خور” مشهور است ، مرد فرانسوی که هر چیزی را می توانست بخورد مثل لاستیک، فلز و شیشه. بزرگ ترین که غذای او که خوردنش دو سال طول کشید یک هواپیما بود و سرانجام در 57 سالگی به مرگ طبیعی فوت کرد.
عجیب ترین انسان های دنیا

عجیب ترین انسان های دنیا

Liew Thon Lin ( مرد اهنربایی انسان عجیب و مرد آهنربایی چینی)

این مرد چینی قادر است تمام اشیاء فلزی را به بدن خود بچسباند و با استفاده از این قدرت توانسته یک خودرو را به حرکت درآورد. مطالعات متوجه شده اند که بدن او در واقع میدان مغناطیسی را نشان نمی دهد، اما پوست او میزان بسیار زیادی اصطکاک را در خود دارد که سطح اصطکاک بالای بدن این شخص باعث قدرت جذب فلزات می شود.

عجیب ترین انسان های دنیا

عجیب ترین انسان های دنیا

hai Ngoc(عکس انسان عجیبی که هرگز نمی خوابد)

انسان بی خواب ویتنامی است که در زمان گزارش hai Ngoc به دلیل عدم توانایی در خوابیدن ، از هیچ اثر بدیهی رنج نمی برد. او از نظر ذهنی صد بود و هر روز دو کیسه 50 کیلوگرم (110 پوند) خوراک خوک را در جاده 5 کیلومتری (3.1 مایل) حمل می کرد.

مشکل یا توانایی عجیب و زندگی طبیعی این مرد بدون خواب برای پزشکان جای سوال دارد ، این مرد ویتنامی 43 ساله با مشکل عجیب بی خوابی متولد شده است هرگز نخوابیده است اما با این وجود وضعیت ذهنی نرمال دارد و مانند دیگران زندگی می کند.
شگفت انگیز ترین انسان ها

شگفت انگیز ترین انسان ها

Rathakrishnan Velu :

انسان عجیب که می تواند با دندان قطار چند تنی را بکشدقدرت باورنکردنی دندان های این مرد را کارشناسان گینس زمانی باور کردند که در اولین تلاش ، او انتظار داشت که قطار را بیش از 4/4 متر بکشاند اما تنها 2.8 متر را مدیریت کرد. تلاش دوم و سوم وی منجر به حرکت قطار به فاصله 0.73 متر و 2.48 متر شد.

عجیب ترین آدم های دنیا

عجیب ترین آدم های دنیا

 دختری که چشمانش اشعه ایکس ساطع می کند!

Natasha Demkina که در کشور روسیه به دختر اشعه ایکسی شهرت دارد، ادعا کرده است که میتواند اجزای داخل بدن انسان ها را با نگاه به بدن آن ها مشاهده کند. او با تشخیص های پزشکی درست خود، منتقدان خود را نیز متقاعد کرده است.

Daniel Browning Smith(مرد لاستیکی)

دانیل براونینگ اسمیت ،(متولد 8 مه 1979) ، یک جنجالی ، بازیگر ، مجری تلویزیون ، کمدین ، سرگرمی ورزشی و بدلکاری آمریکایی است که عنوان انعطاف پذیر ترین فرد تاریخ را در اختیار دارد و صاحب هفت رکورد جهانی گینس است.

مغز باور نکردنی : 

دنیل تامت نام یک پسر انگلیسی است که مغزی باورنکردنی دارد. تمام ذهن او به گونه ای مملو از اعمال ریاضی است و می تواند بسیاری از محاسبات ریاضی را تنها در چند ثانیه انجام دهد. او همچنین حافظه باورنکردنی دارد و می تواند بسیاری از چیزهایی که دیده است را بعد از چندین وقت باتمام جزئیات به خاطر آورد. او البته قدرت های دیگری مانند یادگیری سریع زبان را نیز دارد و می تواند در طول کمتر از دو هفته یک زبان را بطور کامل فراگیرد. یکی از رکوردهای او به خاطر سپردن عدد پی با 22514 عدد تنها در 5 ساعت است.

باهوش ترین انسان دنیا

باهوش ترین انسان دنیا

مرد بدون درد :

تیم کرایدلند نام فرد آمریکایی است که اصلا مانند دیگر انسان ها درد را حس نمی کند از همین رو به مرد بدون درد و همچنین مرد شکجه گر معروف شده است.او می تواند سوزن های بزرگی را وارد دهانش کند و یا اینکه آن ها را در داخل بدنش می کند بدون اینکه حتی ذره ای درد به او وارد شود.

عجیب ترین انسان دنیا

عجیب ترین انسان دنیا