در این مطلب  قصد داریم به مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا بپردازیم

مقاصد توریستی مرموز و ترسناک

درباره اینکه تعطیلات خود را چگونه بگذرانید فکر کرده اید؟ این بار دیزنی لند را فراموش کرده و خود را به یکی از مقاصد مرموز و تاریک در جهان برسانید. مکان های اسرارآمیزی در سراسر جهان وجود داشته و بسیار عجیب و غریب می باشند. جنگل های خالی از سکنه، چاله های بی انتها با قدرت های جادویی و شهرهایی که رها شده و برای مردگان باقی مانده اند. فقط نیاز است که شما بدانید چگونه می بایست آن ها را پیدا کنید. برای کسانی که به دنبال مکان هایی فوق العاده هستند، مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا را می خواهیم معرفی کنیم که احتمالا تا مدت ها بعد کابوس آن را خواهید دید. با ابرآسا پرواز همراه شوید.

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

جنگل هویا باسیو | Hoia Baciu Forest | مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

جنگل هویا باسیو به عنوان مثلث برمودا رومانی شناخته می شود. این جنگل های معروف خالی از سکنه در واقع در خارج کلوژ ناپولکا قرار داشته و یکی از مقاصد مرموز است که کابوس به همراه خود دارد. این جنگل خانه داستان های ارواح، ناپدید شدن های اسرار آمیز، بدبختی های عجیب و غریب، مشاهدات موجودات فضایی و غیره می باشد. بازدیدکنندگان از این جنگل اغلب گزارشاتی در مورد احساس خستگی و همچنین بدکار کردن دستگاه های الکترونیکی را ارائه می نمایند. در وسط این جنگل یک منطقه مرده وجود دارد. در این منطقه هیچ گیاهی رشد نکرده و فعالیت های غیرطبیعی بسیاری وجود دارد.در میان این محدوده درختان خاصی وجود دارند که به نظر می رسد با نیرویی غیرطبیعی خم شده اند. برخی از افراد نیز معتقد هستند که جایی در این جنگل درگاهی به یک دنیای موازی می باشد و این دلیل باعث شد تا این منطقه به یکی از  مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا تبدیل شود

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

کاتاکومبز پاریس | The Paris Catacombs | مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

کاتاکومبز یک گورستان دسته جمعی و غول پیکر در عمق ۲۰ متری زیر شهر پاریس می باشد. در سال ۱۷۸۵ استخوان ها و جسد پوسیده ۶ میلیون نفر در این آرامگاه وحشت به صورت گورهای دسته جمعی که معمولا به آن امپراتوری مرگ می گویند قرار گرفت. این مکان که از مقاصد مرموز می باشد که بازدید از آن احتمالا تا مدتی برایتان کابوس خواهد داشت دارای دخمه ها و دالان های پر پیچ و خم بسیاری بوده که در حدود ۲۰۰ مایل وسعت دارند. در حالی که بخش هایی از آن به روی هعموم باز می باشد، بخش عمده ای از آن به دلیل بخش های ناپایدار و ناشناخته بسته شده اند. با این حال این ها از بازدیدکنندگان پر ماجرا جلوگیری نمی کند. در سال ۲۰۰۹ یک دوربین فیلم برداری در اعماق این گورستان زیرزمینی کشف شد. فیلم های آن نشان می داد که یک مرد دوربین خود را رها کرده و به درون تاریکی افتاده است به طوری که گویی چیزی او را ترسانده باشد. کسانی که اعماق این گورستان را کشف کرده اند نظرشان بر این است که سرنوشت آن مرد به تاریکی رفته و اکنون در کنار مردگان کاتاکومبز قرار گرفته است و این دلیل باعث شد تا این منطقه به یکی از  مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا تبدیل شود

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

امبرستون و لانوریا | Humberstone and LaNoria | مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

دو شهر معدنی هامبرستون و لانوریا در شیلی وجود داشته که خالی از سکنه می باشند. در سال ۱۸۷۲ این شهرها در اطراف معادن نیترات این منطقه ساخته شدند. با این حال پس از رکود بزرگ، بسیاری از کسب و کارها کاهش یافته و در نهایت در سال ۱۹۶۰ به طور کامل رها شد. گفته می شود که معاملات معرنچیان به سوی برده داری رفته و احتمالا این دلیلی برای این است که مرده ها شب ها از قبر خود بیرون می آیند. ساکنان محلی اطراف اینقدر وحشت زده هستند که حاضر نخواهند بود در طول روز یا شب از هیچکدام از این شهرها عبور نمایند. امروزه گردشگران و شکارچیان ارواح تنها کسانی هستند که این دو شهر را به عنوان مقاصد مرموز خود انتخاب می نمایند. آن ها به اندازه ای شجاعت داشته که در این مکان ها قدم بگذارند و عکس هایی را از آن تهیه کنند. در گورستان این منطقه گورهای باز نیز وجود دارد که بدن مردگان در آن به طور کامل در معرض فضای باز قرار دارد. مشخص نیست که کسی آن را باز کرده و یا ارواح در میانه های شب آن ها را باز می کنند ، و این دلیل باعث شد این منطقه به کی از مناطق وحشتناک توریستی دنیا بتدیل شود .

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

هلتون | Helltown | مناطق ترسناک توریستی دنیا

شهر هلتون در اوهایو آمریکا زمانی که سرویس پارک های ملی ایالات متحده تمام خانه های مردم را خریداری کرده و شهر را تخلیه کرد عجیب به نظر می رسید. دولت در سال ۱۹۷۴ اعلام کرد که قصد دارد یک پارک ملی در این مکان بسازد. امروزه هلتون رها شده و مردم از این تعجب می کنند که چرا دولت افراد را از این شهر خارج کرده و واقعا چه اتفاقی در آن افتاده است. اسطوره های بسیاری در مورد شهر خالی از سکنه هلتون وجود داشته اما برخی از آن ها دوام بیشتری داشته اند. یک کلیسای پروتستان در این شهر وجود دارد که از بالا تا پایین آن با صلیب پوشانده شده است. گفته می شود که یک اتوبوس رها شه در این منطقه وجود داشته که میزبان ارواح می باشد. از همه این ها عجیب تر این است که گفته می شود در هلتون موجودات جهش یافته ای مانند یک مار غول پیکر وجود داشته که در اثر یک نشت شیمیایی به وجود آمده است. تمامی این موارد باعث شده تا این شهر متروکه تبدیل به یکی از مقاصد مرموز و کابوس وار شود ، و این دلیل باعث شد این منطقه به کی از مناطق وحشتناک توریستی دنیا بتدیل شود .

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

قلعه جهنمی | Leap Castle | مناطق ترسناک توریستی دنیا

قلعه جهنمی بیش از ۴۰۰ سال پیش در سال ۱۵۳۲ ساخته شده است. این بنا نیز همانند بسیاری از قلعه ها دارای تاریخچه ای طولانی و خونین می باشد. اما در مورد این قلعه جهنمی موضوع کمی فراتر است. برای بدست آوردن مالکیت این قلعه برادر در مقابل برادر خود ایستاده و این درگیری منجر به قتل گردید. زمانی که یکی از برادران در کلیسا و در مقابل خانواده اش یک کشیش را به قتل رسانده و شمشیر خود را درون آن فرو نمود. از آن روز این مکان به عنوان کلیسای خونین شناخته می شود. در میان بسیاری از ارواحی که گفته می شود در درون قلعه جهنمی ساکن هستند، معروف ترین آن ها یک موجود تاریک و شرور است که Elemental نامیده می شود. این موجود به اندازه یک گوسفند بوده و چهره ای شبیه به انسان و چشمانی سیاه رنگ دارد که بوی پوسیدگی می دهد. در طول زمان باستان شناسان یک سیاه چاله در میان این قلعه کشف کرده اند. این سیاه چاله برای زندانیان مورد استفاده قرار گرفته و کف آن با تیغ هایی بیش از ۲ متر پوشانده شده بودند. درون این گودال بقایای بدن های بیش از ۱۵۰ نفر پیدا شدند که گفته می شود المنت نیز یکی از آن ها بوده است و این دلیل باعث شد این منطقه به کی از مناطق وحشتناک توریستی دنیا بتدیل شود .

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

سوراخ ملز | Mel’s Hole | مناطق ترسناک توریستی دنیا

در یک تماس در یک نمایشگاه رادیویی محبوب، مردی به نام مل ادعا کرد که یک حفره مرموز و نامحدود را در املاک خود در نزدیکی النزبورگ در واشنگتن کشف کرده است. افسانه مل به سرعت خوانده شده و داستان های عجیب و غریب از یک گودال بی انتها و قدرتمند تبدیل به افسانه ای پایدار برای شهر گردید. مل به میزبانان برنامه رادیویی گفت که پهنای این حفره در حدود ۱۸۰ سانتی متر و عمق آن در حدود ۲۴ کیلومتر می باشد. با توجه به داستانی که او تعریف کرده بود چندین نخ ماهیگیری را به یکدیگر متصل کرده و بدون اینکه به کف حفره برخورد کند تا عمق ۲۴ کیلومتری پیش رفتند. او همچنین ادعا کرد که این سوراخ قادر می باشد تا زندگی را به موجودات مرده بازگرداند. هویت ملا و وجود حفره بی انتهای آن هرگز ثابت نشده است. امروزه نیز جویندگان ماجراجو از سراسر جهان که به دنبال مقاصد مرموز می گردند به امید پیدا کردن گودال نامحدود با توانایی بازگرداندن مردگان به این منطقه سفر می کنند و و این دلیل باعث شد تا این منطقه به یکی از  مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا تبدیل شود .

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

غارهای مومیایی کابایان | Kabayan Mummy Caves | مناطق ترسناک توریستی دنیا

غارهای کابایان که در فیلیپین واقع شده است یک ساختاری است که برخی از مومیایی های محافظت شده در جهان را در خود قرار داده است. به طور جداگانه برای مدت صدها سال قبیله ایبلوئی در شمال فیلیپین درست قبل از مرگ افراد به آن ها معجونی شور می داده اند. سپس بعد از مرگ آن ها را بر روی آتش دود آلود کرده و سپس در درون حفره هایی حک شده در دیواره کوه می گذاشتند تا برای ابدیت باقی بمانند. این اتاق های دفن زیرزمینی که به مومیایی های آتش نیز شهرت دارند در قرن بیست و یکم مجددا کشف شده و به سرعت به نقاط داغی برای گردشگران و یکی از مقاصد مرموز تبدیل شده است. در همین زمان برخی از مومیایی ها به سرقت رفته اند. مردم محلی معتقد اند که در حال حاضر این مکان لعنت شده است زیرا یکی از رهبران مومیایی ها از این میان به سرقت رفته است ، و این دلیل باعث شد این منطقه به یکی از مناطق ترسناک توریستی دنیا تبدیل شود .

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا

مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا | مناطق وحشتناک توریستی دنیا

در این مطلب  با مقاصد توریستی ترسناک ، وحشتناک و مرموز دنیا آشنا شدیم و امیدواریم شما از این مطالب لذت برده باشید .

[wpsr_button id=”sb-2″]

مطالب مرتبط

دلیل انفجار بیروت
سامانه خود ارزیابی کرونا
جلوگیری از کرونا در سفر
ویروس کرونا و نوروز 99
ویروس کرونا
جزیره عشق
10 کشف عجیب بدون توضیح در جهان
کوچ سرفینگ
11 چیزی که در سفر کردن یاد میگیرید
بهترین دانشگاه های ترکیه
نحوه تمدید کردن پاسپورت
خدمات CIP چیست ؟
طول عمر هواپیما
سیگار کشیدن در هواپیما
اینترنت وایرلس در هواپما
تیراندازی در تهران
محدودیت زنان باردار در سفرهای خارجی
ُسفر با ویلچر
گروه سایپا
غذاهای معروف آنتالیا
ازدواج در تایلند و ویزای کاری
شهر شیطان
نقشه خیابانی آنتالیا
10 حقیقت عجیب درباره صربستان
عمان - پرچم روی میز
تفریحات-بدروم-و-لذت-بردن-از-جاهای-دیدنی-آن-18
جاهای-دیدنی-کوش-آداسی 01
هتل های لوکس مارماریس
منطقه کمر آنتالیا
معابد تایلند
حمله به دو نفنتکش در دریای عمان
فرودگاه عدنان مندرس
شهر اسپارتا
اعرام توریست به فضا توسط روسیه
کاخ کرملین روسیه
قوانین عجیب تایلندقوانین عجیب تایلند
شهر زیر زمینی در ترکیه
شهر سوخته
عجیب ترین هتل های جهان عجیب ترین معماری
بزرگترین میوه دنیا جک فروت
بزرگترین و قدرتمند ترین تانک جهان
عکس هایی از جالب ترین رکورد های گینس
قوی ترین اسلحه تک تیر انداز hs 50
خواص عسل و عسل در اسلام - در مورد عسل
جنگنده ایرانی,یکی از 10 جنگنده برتر دنیا
جان نش زیاضی دان نابغه
گرانترین و قویترین هواپیمای جنگی