ولخرج ترین گردشگران در مسافرت چگونه رفتار می کنند؟

ولخرج ترین گردشگران گاهی اوقات در مسافرت رفتار های عجیب غریبی انجام می دهند. به عنوان مثال پول بلیط یک غریبه را پرداخت می کنند، انعام های زیاد پرداخت می کنند، هرچیزی را که میبینند می خرند، ماشین های گران قیمت کرایه می کنند و در لوکس ترین هتل ها جا رزرو می کنند. بهتر است با این گردشگران به مسافرت بروید زیرا آن ها حاضرند همه چیز خود را خرج کنند تا بهترین سفر را برای خود و همراهان خود رقم می بزنند.

ولخرج ترین گردشگران دنیا

ولخرج ترین گردشگران دنیا

ولخرج ترین و خسیس ترین گردشگران جهان برای چه کشور هایی هستند؟

بر اساس گزارشات گسترده ای که از مسافران در سرتاسر جهان جمع آوری شده است، گردشگران نیوزیلند به عنوان خسیس ترین مسافرین شناخته می شوند، در حالی که گردشگران ژاپنی به عنوان ولخرج ترین گردشگران جهان شناخته می شوند. این تحقیقاتی در سال ۲۰۱۴ در تعطیلات برروی ۱۱،۱۶۵ مسافر در ۲۴ کشور در مورد نحوه ی خرج کردن کشورهای مختلف انجام شد. اما یک نظرسنجی جدید از مشاور TripAdvisor، که 9000 شرکت کننده در ایالات متحده، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، روسیه و برزیل در آن شرکت کردند، نشان می دهد که گردشگران آمریکایی ولخرج ترین گردشگران هستند.  23٪ از ایتالیایی ها به عنوان خسیس ترین گردشگران جهان شناخته می شوند. فرانسه، اسپانیا و انگلیس بین 36 تا 39 درصد، برزیل 40 درصد و روسیه 53 درصد از خسیس ترین ها را در خود جای داده اند.

به این نتیجه رسیده اند که آمریکایی ها در هنگام سفر به خارج از کشور ولخرج تر هستند؛ زیرا میزان پاداش ها در ایالات متحده به طور معمول بالا است. گردشگران معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول خود را در رستوران ها، سالن های زیبایی، کابین ها و کافه ها، و همچنین برای گرفتن غذا، راهنماهای تور و رانندگان تاکسی خرج می کنند.

ولخرج ترین توریست ها در دنیا

ولخرج ترین توریست ها در دنیا

گردشگری در چین

 گردشگران چینی به عنوان پر خرج ترین و یا به اصطلاح ولخرج ترین گردشگران جهان در سال 2016 میلادی شناخته شده اند و حدود 260 میلیارد دلار خرج کردند که این میزان حدوداً 21 درصد از صنعت گردشگری جهان را به خود اختصاص می دهد. شاید برای بسیاری از افراد جالب باشد که بدانند که چین از ژانویه (دی) تا نوامبر (آبان) سال گذشته 260 شرکت هواپیمایی بین المللی افتتاح کرده است که همین امر محرک این تقاضا برای مردم چین می باشد.

رشد چین از نظر اقتصادی و در دست گرفتن بازارهای دنیا باعث شده مردم آن از شرایط مطلوبی برای کسب درآمد برخوردار بوده و از مقصد سفر گرفته تا تفریح و نوع غذا و هتل همگی را به شیوه ای کاملا لاکچری انتخاب کنند.

با توجه به اینکه گردشگران چینی هنگام سفر، رتبه بالایی در میزان خرید از کالاهای محلی و پول پرداختی را میان سایر گردشگران دارند، ورود آنان به هرکشوری منجر به درآمد قابل توجهی در زمینه مشاغل مرتبط با گردشگری می شود.

آن ها تنها در سه سال گذشته 200 میلیون دلار در سفر های خارجی خود خرج کرده اند. این رقم با حجم کل اقتصاد یونان برابری می کند. آن ها آنقدر در سفرهای خارجی دیوانه وار هزینه می کنند که ژاپنی ها واژه باکوگایی را برای آن ها ساخته اند تا با کمک آن بتوانند حجم بالای خرید گردشگران چینی را توصیف کنند.

گردشگری در آمریکا:

فرهنگ انعام دادن در بین گردشگران آمریکایی معمول است و هم چنین علاقه دارند که این فرهنگ خود را در طول سفر به بقیه نشان دهند و برایشان فرقی نمی کند که در داخل کشور خودشان به مسافرت بروند یا به یک مسافرت در خارج از کشور بروند. تنها ۱۶ درصد از پاسخ دهندگان آمریكایی معتقدند كه طبق قوانین بین المللی که برای انعام دادن وجود دارد، عمل می کنند (آسیایی ها به طور خاص قوانینی سخت و سریع در مورد نحوه ی انعام دادن ندارد، با این حال این منطقه ای است که تقریبا همیشه خدماتی را ارائه می دهد که ارزش آن را دارد.) شیوه های ایالات متحده نشان می دهد که آن ها ترجیح می دهند پول بیشتری بپردازند و در پرداخت زیاد پول اشتباه کنند. آن ها می گویند زیاد پول دادن بهتر از کم پول دادن است.

ولخرج ترین و خسیس ترین گردشگران

گردشگری در انگلیس:

بر این اساس آمریکا همچنان با ارزش ترین بازار گردشگری انگلیس است و آمارش حتی نسبت به سال ۲۰۱۴ رشد هم داشته است. تعداد آمریکایی هایی که در سال ۲۰۱۵، جذب مقاصد گردشگری انگلیس شده اند، با ۱۰ درصد افزایش، به سه میلیون و ۳۰ هزار نفر رسیده است. این مسافران در این بازه زمانی، سه میلیارد پوند در انگلیس خرج کرده اند. این گردشگران طی سال گذشته میلادی ۴۸۷ میلیون پوند در انگلیس هزینه کرده اند.

ولخرج ترین گردشگران جهان

ولخرج ترین گردشگران جهان

گردشگران فرانسوی:

در یک تحقیق دیگر مشخص شد که گردشگران فرانسوی هم علاقه زیادی به ولخرجی و پرداخت انعام های زیاد دارند در واقع آن ها حاضر هستند حتی یک پنی بیشتر هم برای چیزی بپرازند. در عوض، فرانسوی ها بسیار مرتب و تمیز هستند. در یک تحقیق مشخص شد که در واقع، ۱۶ درصد از ۱۹۷۸ فرانسوی که در این نظرسنجی شرکت کردند، در هنگام رفتن به رستوران ها و کافه ها   انعامی را پرداخته اند. فقط 15 درصد از مردم فرانسوی گفتند که در هنگام تعطیلات پولی را برای انعام در نظر می گیرند.

ولخرج ترین انسان ها در مسافرت

ولخرج ترین انسان ها در مسافرت

امروزه اکثریت گردشگران به این فکر میکنند که مقصدی که برای سفر انتخاب می کنند  بتوان لذت کافی را در سفر داشته باشند و به همین دلیل گردشگران در سفر از هیچ خرید و رفتن به مکان های تفریحی وشادی نمیگذراند.