پارک تفریحی دلفین ها (باتومی / گرجستان)

پارک دلفین ها

پارک دلفین ها باتومی  از مکان هایی است که براحتی به همه خانواده ها و مجرد ها پیشنهاد می کنیم در طی تور باتومی از آن دیدن کنند. بیشتر کسانی که با فرزندان خود به تور گرجستان سفر می کنند از این شکایت دارند که گرجستان امکانات کافی برای تفریح و جذب فرزندانشان ندارد.

1

41352_800x600_12322_603x354

 

پارک دلفین ها باتومی واقع در خیابان روستاولی که یکی از بهترین خیابان های باتومی است. جایی ایده آل برای خانواده های بچه دار و نوجوانان است. مشاهده این که دلفین های تعلیم دیده چه کارهایی می توانند انجام دهند و در چه حدی باهوش زیبا هستند هم برای کودکان هم برای بزرگسالان جالب و دیدنی است. در این پارک چه کودک باشید یا بزرگسال می توانید با دلفین ها شنا کنید و آنها را از نزدیک ببینید واقعا لمس و مشاهده یک دلفین از نزدیک هیجان انگیز است.

63_big

65626

 

اولین پارک دلفین در سال ۱۹۷۵ افتتاح شد و در سال ۲۰۱۱ برای مدتی بسته بود و بعد از تعمیرات کلی دوباره باز شد. هر روز ساعت ۱۴ ، ۱۷ و ۲۱ برنامه هیجان انگیز شوی دلفین ها به سه زبان روسی، گرجی و انگلیسی برگزار می شود.

61582205 (1)

66803336

 

بلیط برنامه در ساعت روز ۱۲ لاری و در شب ۱۶ لاری است. همچنین هزینه شنا با دلفین ها برای سنین مختلف متفاوت است بطوریکه برای ۳-۱۲ سال ۶۰ لاری، برای ۱۲-۱۸ سال ۱۰۰ لاری و برای بزرگسالان ۱۵۰ لاری است.

Batumi_dolphinarium_2

BP-1-EN-BUSZH-Dolphin-throwing-up-man-doing-a-flip-at-6-May-Park-Dolphinarium-Batumi

delphinarium_4

 

پارک دلفین های باتومی در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است. که در آن زمان یکی از اولین نمایشها بوده است. این نمایش شامل ۳۰ حرکت مختلف دلفین از جمله رقص ، بازی با توپ پرش از حلقه، ایستادن روی دم و نمایش های جذاب و خیره کننده دیگر. سالن نمایش دارای ۴ قسمت می باشد که ۷۰۳ تماشاگر را در خود جای می دهد.

maxresdefault (2)

maxresdefault

Show_in_Batumi_dolphinarium

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * کد امنیتی باطل شد ، لطفا دوباره درخواست کد امنیتی کنید