پارک آبی سان وی لاگون (مالزی – کوالالامپور)

سان وی لاگون

یکی دیگر از  مجموعه تفریحی ها در کوالا می باشد که بیشتر به خاطر پارک آبی آن معروف است. این مجموعه تفریحی و توریستی بزرگ که در سال ۱۹۹۳ افتتاح شد و از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۰ برنده بهترین مرکز تفریحی آسیا شده است. در واقع یک معدن قدیمی است که  با داشتن انواع مختلف ورزش های آبی ، سوارکاری و انواع سرگرمی ها ، رستوران ها و امکانات تفریحی فراوان ، توریست های بسیاری را به خود جذب کرده  در نزدیکی این مجموعه ، مرکز خرید بزرگی قراردارد که پیرامید نامیده  می شود قرار دارد که اکثر برندهای معروف و معتبر در آن یافت می شود.

118450-4

4570136_77_z

 

 

این مجموعه توریستی در بندر سان وی و منطقه پتالینگ جایا درغرب شهر کوالالامپور ودر فاصله ۱۵ دقیقه ای از مرکز قرار دارد. مسیر رفتن به این منطقه با خودرو شخصی از اتوبان فدرال و در مسیر دامنسرا به پوچونگ می باشد. نزدیک ترین ایستگاه قطار شهری کی تی ام به این ایستگاه سوبانگ جایا و نزدیکترین ایستگاه قطار پوترا ال آر تی به این ایستگاه کلانا جایا است.

an-elegant-way-to-slow-down-big

Sunway.Lagoon.original.1837

 

سان وی لاگون از ۵ پارک مجزا تشکیل شده که هریک از انها یک مجموعه بزرگ از سرگرمی ها می باشد.
۱- پارک آبی
۲- پارک سرگرمی ها
۳- پارک بی نهایت
۴- پارک حیوانات – باغ وحش
۵- پارک وحشت

Sunway_Lagoon

Sunway_Lagoon2013_1

 

پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای بیش از ۸۰ وسیله و سرسره آبی است کهگردگران می توانند از آنها لذت ببرند. سرسره آبی سرعتی، سرسره های لوله ای مارپیچی، موج سواری بر روی موجهای مصنوعی بلند، موج سواری با تخته های موج سواری بخشی از تفریحات پارک آبی کوالالامپور می باشند. پارک آبی مالزی دارای محیطی بسیار سرسبز و جنگلی می باشد و این تفاوت بارز آن با پارک آبی وایلد وادی دبی و پارک آبی آتلانتیس دبی است.

sunway-lagoon

Sunway-Lagoon-2

 

سالن های غذاخوری -سالن های بازی و ماساژ -پاتیناژ – سوپر مارکت- هتل در کنار  مجموعه – مک دونالد – کی اف سی و غیره از دیگر امکانات عمومی مجموعه می باشد. امکانات صرافی و بانکی هم در مرکز خرید وجود دارد.

sunway-lagoon-theme-park

Vuvuzela

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * کد امنیتی باطل شد ، لطفا دوباره درخواست کد امنیتی کنید