متولدین هر ماه به کجا سفر کنند(بهار)

متولدین هر ماه به طور جداگانه دارای اخلاق خاصی می باشند. ما در مطالب زیر به صورت جداگانه شما را با مکان هایی آشنا می کنیم که مناسب متولدین هر ماه است.

 

متولدین بهار

فروردین، پاتاگونیا، آمریکا

پاتاگونیا نام بخش بزرگی از آمریکای جنوبی است که دربرگیرنده بخش‌های جنوبی آرژانتین و شیلی است. پاتاگونیا از سوی باختر  و جنوب به رشته‌کوه آند و از سوی خاور به دشت‌های پست محدود می‌شود. در شمال آن هم رودخانه‌های نئوکوئن و کلرادو قرار دارند. جمعیت این ناحیه برابر سرشماری سال ۲۰۰۱ برابر با ۱۷۴۰۰۰۰ نفر اعلام شده و مساحت آن با به شمار آوردن تیرا دل فوئگو (سرزمین آتش) ۹۰۰ هزار کیلومتر مربع است.

متولدین این ماه افرادی پر جنب و جوش و ماجراجویی هستند که دوست دارند مدام فعالیت بدنی داشته باشند. پاتاگونیا همان مکانی است که آنها به دنبالش می گردند.

1400x655_Miciu_e_0081

patagonia-008

Travesia-El-Chalten-in-Patagonia

 

اردیبهشت، پروانس، فرانسه

پروانس  یک ناحیه جغرافیایی و سابقا یک استان در جنوب شرقی فرانسه است که به رود رون از غرب و مرز ایتالیا از شرق و دریای مدیترانه محدود می‌شود اکنون در یکی از ناحیه‌های فرانسه که پروانس آلپ-کوت دازور, قرار دارد محدود است و شامل شهرستان‌های فرانسه ور, بوش دو رون, آلپ-دو-اوت-پرووانس و بخش‌هایی از آلپ-ماریتیم و وکلوز می‌باشد.

اردیبهشت ها آرامش را ترجیح می دهید. شما در سفر به دنبال هتل های لوکس و غذاهای سالم هستید. راحتی و آرامش بیش از هر چیز دیگری برایتان اهمیت دارد. پروانس،

Provence-1-of-22

Provence getaway

lavnder

 

خرداد، تولوم، مکزیک

تولوم  شهری باستانی در مکزیک است. این شهر در ایالت یوکاتان  واقع در شبه جزیره شمالی یوکاتان واقع شده است. تولوم یکی از قدیمی ترین نواحی مسکونی در مکزیک به شمار می رود. طبق شواهد، تولوم عبادتگاه و محل خلوت گزینی پادشاهان مایا بوده است. شهر تاریخی تولوم که اکنون در کنار دریاست، هزاران سال پیش در یک منطقه جنگلی قرار داشته است. تا کنون در جریان کاوش های باستان شناسی در این منطقه، علاوه بر استخوان های انسان، استخوان های حیوانات غول پیکر نیز کشف شده است. گردشگرانی که پا به این منطقه می گذارند، به خوبی در می یابند که چرا مایاها این مکان زیبا و رویایی را برای استراحت و نیایش انتخاب کرده اند.

به راستی خردادی ها کجا می توانند خوش بگذرانند؟ به این افراد پر انرژی و اجتماعی در تولوم مکزیک بیش از هر جای دیگری خوش خواهد گذشت. آنها می توانند در این مکان در آن واحد هم آرامش و هم هیجان را تجربه کنند. سواحل زیبای این منطقه پر از آرامش و شهر آن پر از خوشگذرانی است.

Ruinas de Tulum, Mexico --- El Castillo of Tulum --- Image by © Jose Fuste Raga/Corbis

Tulum.original.15971

Tulum-Seaside-2010

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * کد امنیتی باطل شد ، لطفا دوباره درخواست کد امنیتی کنید