هتل ۳۰۲ متری و لوکسی که در آتش سوخت + تصاویر

هتل ۵ ستاره لوکس آدرس دوبی، ۳۰۲ متر ارتفاع دارد. این هتل پنجشنبه و ساعاتی پیش از شروع جشن های سال نوی میلادی، آتش گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ۲۰ طبقه از ۶۳ طبقه این هتل سوخته است. ابتدا گفته شد نمای بیرونی هتل سوخته. تاکنون گفته شده که این حادثه ۱۶ مصدوم داشته است.

هتل آدرس در نزدیکی برج خلیفه، بلندترین آسمان خراش دنیا واقع شده است.

روایت های متفاوتی از آتش سوزی در این هتل لوکس دوبی منتشر شده است؛ برخی گفته اند صدای انفجار شنیده اند. برخی تا ۹ ساعت پس از حادثه گفته اند همچنان تکه هایی از نمای بیرونی هتل به پایین پرت شده است. همانطور که تصاویر هم نشان می دهد، تا ساعت ها پس از پایان آتش سوزی، دود غلیظی از هتل منتشر می شد.

با وجود اینکه نیروهای آتش‌نشانی دبی از مهار آتش‌سوزی مهیب در هتل ۶۳ طبقه‌ای «العنوان» خبر داده بودند، اما کاربران شبکه‌های اجتماعی تصاویری را منتشر کرده‌اند که از شروع دوباره آتش‌سوزی در این هتل حکایت داشت.

در پی این حادثه، مقامات دبی از جمعیتی که برای مراسم سال نو آمده بودند، خواستند که محل را ترک کنند. با این حال ساعاتی بعد و همزمان با تحویل سال (نیمه شب به وقت محلی) مراسم آتش‌ بازی در برج خلیفه برگزار شد.

اگرچه شمار زیادی از افرادی که برای تماشای آتش بازی سال نو در نزدیکی برج خلیفه حاضر شده بودند، در پی این آتش سوزی محل را ترک کردند.

انتظار می‌رفت تا ۲ میلیون نفر برای مراسم جشن شب سال نو در مرکز دبی جمع شوند.

گفته می شود داعش مسئولیت انفجار را به عهده گرفت.

هتل آدرس داون تاون در ماه می سال 2008 افتتاح شد و 18 مین ساختمان بلند در این شهر به شمار می رفت.

1-Address-Hotel-on-Fire 9-Address-Hotel-on-Fire 8-Address-Hotel-on-Fire 7-Address-Hotel-on-Fire Dubai hotel fire 5-Address-Hotel-on-Fire 4-Address-Hotel-on-Fire 3-Address-Hotel-on-Fire 2-Address-Hotel-on-Fire

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *