شهرهای رویایی اروپا که ناشناخته اند(بخش سوم)

از هر کس پبرسید به کجای اروپا می خواهی سفر کنی یک سری شهرهای بزرگ مانند: پاریس، ونیز و… را به زبان می آورد. ما در این مطالب می خواهیم شهرهایی را در اروپا به شما معرفی کنیم که بایید حتما” به آنجا مسافرت کرد.

 

Ittoqqorttoormid، گرینلند

مسیر رفتن به این روستا نیز همانند نام آن بسیار دشوار است. ابتدا باید با پروازی که تنها یک بار در هفته برنامه پرواز به این شهر را دارد به ساحل گرینلند رفته و سپس با هلیکوپتر به این شهر سفر کرد. اما پس از رسیدن به آن جا درک خواهید کرد که ارزش تمام این سختی را داشته است.

Sisimiut-centrum

Panoramic view of Kjerkfjorden and the fishing village of Reine, on Moskenesøya island, part of the Lofoten Islands of northern Norway

menu_968_68.png

 

راین، نروژ

این روستای زیبا درست مثل یک نقاشی آبرنگ می ماند که جان گرفته است. اگر یک نقاشی ارزش هزاران تعریف و تمجید را داشته باشد این روستای بی نظیر دو برابر آن را خواهد داشت.

Reine, Norway winter

18

Denmark-Odense-Egeskov-Castle

 

اودنسه، دانمارک

درست است که اودنسه یکی از سه شهر بزرگ دانمارک محسوب می شود اما جذابیت یک شهر کوچک را دارد که نمی توان به زیبایی او را در جایی یافت.

odense-008

odense--2748189-4

ittoqqortoormiit-04

 

فرایبورگ، آلمان

شهری است در جنوب‌غرب آلمان. این شهر در جنوب‌غربی ایالت بادن-وورتمبرگ و حاشیهٔ جنوب‌غربی جنگل سیاه  واقع شده‌است. این شهر با ۲۰۵ هزار نفر جمعیت یکی از گرم‌ترین و پرآفتاب‌ترین شهرهای آلمان است. در طول جنگ جهانی دوم، ۸۰٪ شهر با بمب نابود شده بود، ولی بعد از خاتمهٔ جنگ، بیشتر ویرانه‌ها دوباره عین مدل تاریخی شهر بازسازی شد.

Freiburg-im-Breisgau-Luftaufnahme-16072004

{{de|Schwabentorbrücke: Blick von Osten }}

94b7ee3e1314a908fdc5149f0cff045b

 

گورئمه، ترکیه

درهٔ گورمه و پناه‌گاه‌های ساخته شده در صخره‌های آن، آثاری به جای مانده از زیست‌گاه‌ها، خانه‌ها و روستاهای مردم غارنشین و شهرهای زیرزمینی دوران Iconoclasitic است. درهٔ گورمه در سال ۱۹۸۵ به فهرست میراث جهانی یونسکو در ترکیه اضافه شده‌است.

goreme

Göreme-Valley

deutschland_freiburg_muenster_martionstor

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *