آشنایی با فتحیه در ترکیه

بندر فتحیه یکی از بنادر زیبای ترکیه بوده و جهت جذب توریست در زیباسازی و ایجاد مکانهای تفریحی نظیر گشت دریای با کشتی، محلهای غواصی، کافه های کنار اسکله و دریا ، پلاژهای اصلاح شده با شنهای طلایی و مراکز ورزشی و کارتینگ لحظات بیاد ماندنی برای مسافران ایجاد میکند.

در جنوب شرقی فتحیه ساحل زیبای دیگری وجود دارد که قبلا مستقل بوده و الی دنیز به انگلیسی (olideniz) نام دارد که در سال 2014 در اختیار شهرداری فتحیه قرارگرفت که محل بر گذاری فستیوال جهانی ورزشهای هوایی وهواپیماهای آکروباسی می باشدو در اواخر مهر ماه هر سال هزاران خلبان از سراسر جهان برای تماشای و شرکت در این فستیوال به هتلهای فتحیه و ساحل الی دنیز سرازیر میشوند

1-fethiye turkey

فعالیت های ساحلی از جمله شنا، lounging، چتر طنابی با قایق، پاراگلایدر، سفر کشتی و غیره در الی دنیز و مرداب آبی “بلو لاگون” دارای بهنرین کیفیت در فصل تابستان است. درجه حرارت آب بسیار گرم است.

اغلب فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ ترکیه در این شهرفعال میباشند مانند السی واکی کی، کوتون،و…

2-fethiye turkey

اگر در محل اقامت خود وسایل پخت و پز داری از محصولات دریایی و تاز این شهر غافل نشوید .میگو وانواع ماهی در بازارچه اصلی شهر .

ادویه جات ترکیه از شهرت فراوانی برخوردارند . شما میتوانید انواع ادویه جات را در بازارچه اصلی فتحیه تهیه کنید.طعمی متفاوت و خریدی مطبوع.

3-fethiye turkey

کلیه غداهای ترکی را میتوان در رستورانهای این شهر تهیه کرد و از کیفیت خوبی برخوردارند.در مورد فست فود شرکت مکدونالد و پیتزا دومینوس شعب بزرگی دایر کرده اند ، دونر کباب نیز مانند همه شهر های ترکیه همواره پرطرفدار بوده و اغلب غذاخوری ها در دو نوع گوشتی و مرغ طبخ میکنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *