باغ پرندگان کوالالامپور (مالزی)

باغ پرندگان کوالالامپور

اگراقامت شما در شهر کوآلالامپور کوتاه است و فرصت دیدن کردن از تور های بیرون شهر کوآلالامپور را ندارید یکی از بهترین انتخاب ها برای رقم زدن لحظات خوب در سفر دیدن کردن از باغ پرندگان کوآلالامپور است. شما در این مکان می توانید دیدن پرندگان آزاد را از نزدیک تجربه کنید.

Bird-Park

Entrance

 

باغ پرندگان کوالالامپور مالزی در سال 1991 با مساحت 20.9 هکتار و محیط زیستی بیش از 3000 پرنده از 200 گونه مختلف پرندگان استوایی و دیگر پرندگان مناطق مختلف دنیا از جمله مینا، کبوتر، منقارشاخیان، ماکائو، طوطی، فلامینگو، قرقاول و مرغ در مرکز شهر کوآلالامپور راه اندازی شد. این مکان که منطقه ای موسوم به دریاچه Gardens است؛ یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهرکوآلالامپور و موزه ای زنده از پرندگان رنگارنگ و زیبا است. تمامی این باغ را با تور بزرگی پوشانده اند.

kl-bird-park (1)

kl-bird-park

 

شما می توانید هنگام بازدید از این مکان دیدنی به پرندگان غذا بدهید، آنها را روی شانه خود قرار دهید و عکس بگیرید ، در شو آنها شرکت کنید و در زمان جوجه کشی شان آنجا باشید و جوجه هایی که سر از تخم در می آوردند را ببینید. البته لازم به ذکر است این فعالیت ها در ساعات خاصی انجام می گیرد و در موقعیت های مختلف آب و هوایی تغییر می کند. بعضی از این پرندگان که از سایز بسیار کوچک تا سایز بسیار بزرگ قرار دارند مقلد هستند و فضای فرحبخش و خاطره انگیزی را برای شما مشتریان تور مالزی خواهند ساخت. باغ پرندگان کوآلالامپور بزرگترین و مهمترین پارک دنیاست که پرندگان در آن نگهداریمی شوند و به کمربند سبزکوآلالامپور تبدیل شده است.

kl-birdpark-10

kl-bird-park-tour_4

 

در این پارک پرندگان به شکل آزاد زندگی می کنند. در این باغ امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری برای بازدید کنندگان تدارک دیده شده است. یک دریاچه مصنوعی که شما می توانید در آن قایق سواری کنید، فضایی عالی و بسیار زیبا برای قدم زدن، محل هایی مشخص برای ورزش و بازی بچه ها و استراحت کردن از جمله این امکانات ورزشی و رفاهی هستند.

SONY DSC

Kuala-Lumpur-Bird-Park-40643

 

این پارک بزرگ که از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در خدمت بازدید کنندگان است ؛4 بخش مجزا دارد که در سه بخش آن پرندگان آزادانه در محیط باغ پرواز می کنند. در بخش چهارم هم گونه های خاصی از پرندگان در قفس های بزرگ قابل مشاهده هستند. این باغ پرندگان در مرکز شهر کوآلالامپور قرار دارد و شما به راحتی می توانید با تاکسی یا با اتوبوس jalan Sultan Mohamed و یا خط 22و 38 ازLebuh Pasar Besarخود را به این مکان برسانید و از بازدید از این جاذبه گردشگری فرحبخش و زیبای کشور مالزی و شهر کوآلالامپور لذت ببرید.

Kuala-Lumpur-Bird-Park-40644

Kuala-Lumpur-Bird-Park-Inside

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *