زیباترین سواحل مالزی (بخش دوم / پایانی)

یکی از بهترین مکان ها برای جذب گردشگر سواحل یک کشور می باشد. کشور مالزی با توجه به شرایط جغرافیایی خاص خود دارای سواحلی فراوان می باشد. کشور مالزی دارای سواحل و بندرگاه های فراوانی می باشد، ما در زیر به چند نمونه از این سواحل اشاره می کنیم.

 

جزیره تیومان Tioman

جزیره ی تیومان در سواحل پاهانگ واقع شده است. شهر مرسینگ اسکله اصلی برای سفر با کشتی به این جزیره است.

چگونه می توان به آنجا رفت: از طریق هوایی ، هواپیمایی برجایا Berjaya همه روزه از فرودگاه سوبانگ پرواز مستقیم به جزیره تیومان دارد.

1920x1080-Malaysia-Island

1920x1080-Tioman-Island

 

جزایر پرهانتین Perhentians

می توانید از کوالالامپور به هر یک از دو مقصد کوتا بارو و کوالا ترنگانو با خطوط هوایی ایر آسیا یا خطوط هوایی مالزی پرواز نمایید. پس از آن می بایست به کوآلا بسوت، که حدود 45 کیلومتر تا کوتا بارو و یا 90 دقیقه تا کوالا ترنگانو فاصله دارد بروید. بهترین راه برای رسیدن به کوآلا بسوت تاکسی است ، اما همچنین می توانید با اتوبوس نیز به کوآلا بسوت بروید، باید از ناوگان ماهلیاگی اکسپرس Mahligai استفاده کنید. کشتی ها کوآلا بسوت را در ساعات 8.30 ، 9 ، 10.30 ، 13.30 ، 14 ، 16.30 و 17 ترک می کنند.

شما همچنین می توانید از طریق سفر 8 ساعته ی جنگلی با قطار به کوتا بارو سفر کنید، می توانید از منتاکابار که نزدیکترین نقطه از طریق جاده به کوالالامپور است ، و پیاده شدن در وکف بارو به کوتا بارو بروید.

perhentian-island

perhentian-island-Malaysia-vacations

 

جزیره ی ردانگ Redang

شما می توانید از فرودگاه سوبانگ کوالالامپور که در غرب شهر واقع است و از ترمینال اسکای پارک Skypark با هواپیمایی برجایا پرواز کنید. هواپیمایی برجایا به ارائه ی پروازهای ارزان به ردانگ و تیومان از هر دو مبدا سنگاپور و کوالالامپور می پردازد. شما همچنین می توانید به کوالا ترنگانو با هر دو خطوط هوایی ایر آسیا یا خطوط هوایی مالزی پرواز کرده ، سپس با تاکسی به اسکله ی مرانگ بروید. همچنین یک کشتی از اسکله ی کوالا ترانگانو شاهبندر وجود دارد. از کوالالامپور شما همچنین می توانید با اتوبوس از ایستگاه پوترای کوالالامپور و یا از ایستگاه کومتار در پنانگ راه بیفتید. سپس با کشتی از مرانگ تا ردانگ تنها 40 دقیقه به طول می انجامد. همچنین کشتی از اسکله شاهبندر 75 دقیقه در راه خواهد بود.

contact-bg

Redang_Island_Book_Cheap_Malaysia_Tour_Package_beach3

 

گمیا Gemia

جزیره ی کوچک گمیا با قایق از اسکله اصلی در مارانگ قابل دسترسی می باشد. (نه Merang)، گمیا در حدود 20 کیلومتری جنوب کوالا ترنگانو واقع گردیده است.

012-pool-view5-gem-isle

65185_14062715220020068944

 

لانگ تنگا Lang Tengah

پولای لانگ تنگا در نیمه راه بین پولای ردانگ و پولای پرهانتین واقع شده است. قایق ها از اسکله ی مرانگ حرکت می کنند که در حدود 35 کیلومتری شمال کوالا ترنگانو واقع گردیده است.

bg

index1

 

راوا Rawa

پولای راوا در مجمع الجزایری واقع شده که در داخل پارک دریایی جهور قرار دارد. جزایر دیگر در پارک دریایی شامل پولای اور، پولای دایانگ، پولای پمانگیل، پولای تینگی، پولای سیبو و پولای بسار و چند نمونه ی دیگر هستند. جزیره توسط قایق سریع السیر و یا کشتی های مسافربری که از اسکله ی مرسینگ حرکت می کنند قابل دسترسی است. مسافت سفر به طور معمول کمتر از 30 دقیقه به طول می انجامد. همچنین بسیاری از سواحل و جزایر دیگر در بخش بورنئوی مالزی ، ساراواک و صباح وجود دارند.

Pulau-Rawa-Water-Slides

Rawa Island Resort 1

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *