آسمان خراشی در قرون وسطی

از هرکس در مورد تاریخ ساخت آسمان خراش ها بپورسید به صده های جدید اشاره می کند، اما عمر آسمان خراش ها به قرون وسطی و شاید قبل از آن برسد. ما در این مطلب به یک نمونه از این آسمان خراش ها در منطقه توسکانی اشاره می کنیم.

 

توسکانی

ناحیه‌ای در ایتالیا با مساحت ۲۲٬۹۹۰ کیلومتر مربع و جمعیت ۳٫۶ میلیون با مرکزیت فلورانس است. توسکانی بیشتر به عنوان ناحیه‌ای فرهنگی محسوب می‌شود و شش میراث جهانی یونسکو در آن وجود دارد: مرکز تاریخی فلورانس(۱۹۸۲)، مرکز تاریخی سینا(۱۹۹۵)، میدان کلیسای جامع پیزا (۱۹۸۷)، مرکز تاریخی گیمینگنانو (۱۹۹۰)، مرکز تاریخی پینزا (۱۹۹۶) و وال دورچا (۲۰۰۴).

01

chianti-tuscany

original_t-mh

 

صحبت از شراب، این آن چیزی است که توسکانی مشهور است. همانطور که به خوبی به عنوان vino می Nobile دی Montepulciano، منطقه تولید نوعی شراب قرمز بزرگ مزه، Scansano Morellino دی، و Brunello دی Montalcino، در میان دیگران است. بسیاری از غذاهای دارای ریشه دهقانان و حاوی مقادیر متنوعی از مواد تشکیل دهنده، به ویژه حبوبات، سبزیجات و قارچ. نان نقش مهمی در تمام وعده های غذایی، و شما می توانید برخی از استیک دوست داشتنی و بازی در توسکانی بیش از حد دریافت کنید. این منطقه برای گراز وحشی، آهو، خرگوش، قرقاول و خوبی شناخته شده است. قارچ سفید نیز تخصص محلی، و اگر شما لذت بردن از دسر شما باید panforte و cavallucci را امتحان کنید.

Sunny fields in Tuscany, Italy

shs_71006239_tuscany

Tuscan-01

 

بسیاری از میلیون ها نفر از گردشگران که به ایتالیا می آیند هر سال اینجا می آیند برای لذت بردن از پیاده روی، دوچرخه سواری. جاده های کشور آرام فقط از شما دعوت به لذت بردن می کنند. سراسر تاکستان و روستاهای کوچک که در آن شما می توانید به توقف و تازه کردن خودتان در کافه های محلی بپردازید.

Tuscany-house-approach

tuscany-red-hills

www.tuscanmuse.com-taking-tuscany-photography-tour

 
بنای آسمان خراش 

San Gimignanoیک تپه کوچک در منطقه ای معروف به توسکانی ایتالیا، در 56 کیلومتری جنوب شهر فلورانس است. روستای رون وسطیی اتروسک که در این محل قرار داشت ، وقتی در سال 1199 مستقل شد و اولین شهرداری خود را به دست آورد شروع به ساخت کلیسا ها و ساختمان های بزرگ در این شهر کردند و این ساخت و ساز تا سال 1353 که این شهر سقوط کرد ادامه داشت. این بنا ها که آسمان خراش های دوران خود بوده اند هنوز در این تپه قابل مشاهده هستند.

Piazza_cisterna_01

San_Gimignano_ult

sangimignano.01

San-Gimignano-italy-blog

san-gimignano-view-piazza-cisterna1

tour-tuscany-san-gimignano

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *