پارک آبی سان وی لاگون (مالزی – کوالالامپور)

سان وی لاگون

یکی دیگر از  مجموعه تفریحی ها در کوالا می باشد که بیشتر به خاطر پارک آبی آن معروف است. این مجموعه تفریحی و توریستی بزرگ که در سال 1993 افتتاح شد و از سال 2007 تا سال 2010 برنده بهترین مرکز تفریحی آسیا شده است. در واقع يك معدن قديمي است که  با داشتن انواع مختلف ورزش هاي آبي ، سواركاري و انواع سرگرمي ها ، رستوران ها و امكانات تفريحي فراوان ، توریست های بسیاری را به خود جذب کرده  در نزديكي اين مجموعه ، مركز خريد بزرگي قراردارد كه پیرامید ناميده  می شود قرار دارد که اکثر برندهای معروف و معتبر در آن یافت می شود.

118450-4

4570136_77_z

 

 

این مجموعه توریستی در بندر سان وی و منطقه پتالینگ جایا درغرب شهر کوالالامپور ودر فاصله 15 دقیقه ای از مرکز قرار دارد. مسیر رفتن به این منطقه با خودرو شخصی از اتوبان فدرال و در مسیر دامنسرا به پوچونگ می باشد. نزدیک ترین ایستگاه قطار شهری کی تی ام به این ایستگاه سوبانگ جایا و نزدیکترین ایستگاه قطار پوترا ال آر تی به این ایستگاه کلانا جایا است.

an-elegant-way-to-slow-down-big

Sunway.Lagoon.original.1837

 

سان وی لاگون از 5 پارک مجزا تشکیل شده که هریک از انها یک مجموعه بزرگ از سرگرمی ها می باشد.
1- پارک آبی
2- پارک سرگرمی ها
3- پارک بی نهایت
4- پارک حیوانات – باغ وحش
5- پارک وحشت

Sunway_Lagoon

Sunway_Lagoon2013_1

 

پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای بیش از 80 وسیله و سرسره آبی است کهگردگران می توانند از آنها لذت ببرند. سرسره آبی سرعتی، سرسره های لوله ای مارپیچی، موج سواری بر روی موجهای مصنوعی بلند، موج سواری با تخته های موج سواری بخشی از تفریحات پارک آبی کوالالامپور می باشند. پارک آبی مالزی دارای محیطی بسیار سرسبز و جنگلی می باشد و این تفاوت بارز آن با پارک آبی وایلد وادی دبی و پارک آبی آتلانتیس دبی است.

sunway-lagoon

Sunway-Lagoon-2

 

سالن های غذاخوری -سالن های بازی و ماساژ -پاتیناژ – سوپر مارکت- هتل در کنار  مجموعه – مک دونالد – کی اف سی و غیره از دیگر امکانات عمومی مجموعه می باشد. امکانات صرافی و بانکی هم در مرکز خرید وجود دارد.

sunway-lagoon-theme-park

Vuvuzela

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *